Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt köztünk olyan kismama,...

Van itt köztünk olyan kismama, akinek a héten lesz progis császármetszése?

Figyelt kérdés

Nekem holnap lesz, de már tegnap óta nem találom a helyem, ideges és feszült vagyok, és nem tudok aludni.

Ti hogy bírjátok a várakozást?


2012. aug. 28. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyan nem most lesz, de ha nem baj válaszolok én is!

Ugyanígy éreztem, mint te. Se enni, se aludni nem bírtam. Ideges voltam és izgatott. Beszélgettem a babámhoz, hogy ő ne izguljon, minden rendben lesz, én is és a doki bácsik is vigyázni fognak rá. Aztán csak eljött a nagy nap. És így visszagondolva pikk-pakk túl voltam rajta. Nem mondom hogy az első napok nem voltak kellemetlenek, de azok is gyorsan elrepültek. Azóta sem állnak meg a napok és olyan gyorsan szaladnak hogy felocsúdni sem tudok. :-)

Úgyhogy csak nyugi és élvezd míg ilyen szorosan együtt vagytok a babáddal. Aztán ha eljön az ideje, jó babázást kívánok!

2012. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves első, no comment......

Kedves második, köszönöm, hogy írtál, nekem sem az első lesz, hanem a harmadik....ezért is félek, nehogy komplikáció legyen.

Szóval így előre tudni nagyon rossz.....

39 hkm

2012. aug. 28. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia

Bár még csak 23 hetes vagyok,de nekem is progis császárom lesz.Gondolok rátok holnap,minden rendben lesz!/Nekem most lesz a második császárom.Kicsit én is ideges vagyok számolom a napokat.

OFF:Bocsi,de meg kell kérdezzem:Milyen volt kedves kérdező a második?Másabb volt valamivel?

2012. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia, hát nekem talán jobb volt a második, mert tudtam, hogy mire számíthatok.

Nagyon hamar felépültem, műtét után 5 órával, már tapogattam a katéteres zacskót, mert fel akartam kelni :)

Most mégis félek, bár a dokim bíztat, nagyon rendes, remélem holnap ilyenkor már babázok.

Neked még van pár heted, de olyan hamar repül az idő, csak ez az utolsó pár nap vánszorog, ez iszonyat rossz.

Sok sikert neked is!

39 hkm

2012. aug. 28. 16:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A második vagyok, aki már az első lett időközben. Gratulálok, a mai nappal 3 gyerekes anyuka lettél!!!!

Egyébként nekem sem 1 császárom volt, hanem már kettő. :-) Az első sürgősségi császár volt, nem tudtam mi vár rám, nem agyaltam előre, csak sodródtam az eseményekkel. A második már tervezett volt. A második nekem a műtét alatt volt rosszabb, tudtam mire számíthatok és eléggé ráparáztam a dologra. Leesett a vérnyomásom és az aneszteziológusnak több dolga volt velem, mint a nőgyógyásznak, aki felvágott, kivette a babát és összevarrt. :-S DE a felépülés tekintetében, a második volt a gyorsabb. Először is nem fájt a fejem, mint az elsőnél 3 napig. Már délután fel akartam kelni és átmenni rooming-inbe. Másnaptól gond nélkül elláttam a babámat, egyedül fürdettem, pelenkáztam, stb...

Egyébként majd ha ráérsz, megírod milyen volt a harmadik császár? Gondolkodunk még egy babán (hátha lány lesz, a 2 fiú mellé:-)), de félek a műtéti kockázatoktól. Meg már nem is vagyok egy mai csirke. :-)


Sok boldogságot és jó babázást kívánok Nektek!!!


2 kisfiú anyukája

2012. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok én is (a 23 hetes kismama vagyok)Majd ha lesz energiád és kedved,írd meg nekünk hogy milyen volt.Hol szültél?És természetesen örülnék,ha a babádról is írnál,kislány vagy kisfiú?Sok sok boldogságot az új jövevényhez!

13 hónapos kisfiú,23 hetes pocakfiúcska anyukája

2012. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 b.anita válasza:
Sziasztok! Először is gratulálok a kérdés feltevőnek a 3. babához, remélem jól van és "irigykedem" hogy túl van rajta...Mi a második babát várjuk, szintén császárral fog születni, mint az első kis fiunk. Nem is tudom mit érzek...hol várom, hol félek....jó lenne előre szaladni az időben. Engem elméletileg 2 hét múlva, szeptember 14.-én császároznak, de lehet hogy hamarabb. Egyre feszültebb vagyok a várakozástól, közben tartok is az egésztől....Az első császár után 6 órával fel kellett kelnem és lezuhanyozhattam, akkor úgy éreztem, hogy SOHA TÖBBET nem csinálom végig :-)újra....a testem bírta, jól reagáltam a fájdalomra is, rosszabbra számítottam, de rettenetesen féltem a műtét előtt. Szívem szerint elfutottam volna, bárhová :-(....Ha valakinek kérdése van a császárról, szívesen válaszolok. Az István kórházban szültem, spinális érzéstelenítéssel.
2012. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, tegnap jöttünk haza, aug.29-én megszületett a kislányunk Szofi Léna, 3250 gr-al és 50 cm-el.

Én egy kicsit oda vagyok, nehezen viselem a 3. műtétet, az első kettőből könnyebben gyógyultam.

Mindenkinek sok boldogságot, aki már babázik, aki még nem, annak kitartás!

Mónika

2012. szept. 4. 10:46
 9/12 A kérdező kommentje:

...ja és Győrben szültem. El is kötöttek, soha, de soha többet nem csinálnám végig, nagyon nehezen épülök ebből a műtétből, a mai napig fájdalomcsillapítót szedek. A másik kettőnél ilyenkor már futottam, most meg alig vánszorgok :(

Sok sikert az ezután szülő kismamáknak, és sok-sok boldogságot!

37 éves (én sem vagyok mai csirke XD )most már 3 gyermekes anyuka :)

2012. szept. 8. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi hogy megírtad. Gratulálok mégegyszer a kisbabádhoz és sajnálom a fájdalmakat. Hát mit mondjak? Nem hoztad meg a kedvem a 3. császárhoz! :-) Bár tudom hogy minden szülés más, de a hasonló problémák miatt tartok én a 3. műtéttől. Na mindegy, azért még van 1-2 évem gondolkozni a 3. babán.


Jobbulást!


2 kisfiú anyukája

2012. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!