Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az elso szulesemnel nem...

Ha az elso szulesemnel nem akart a burok repedni, akkor most sem fog? Nektek h volt? Elsonel a doki repesztet burkott 12 ora vajudas utan. Bocs az ekezzetek es a nemhelyes iras miatt.36 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:

3 gyerkőcöm van, egyiknél se repedt meg a burok spontánul. Pontosabban már a szülőágyon feküdtem amikor 1 perces fájások mellett valahol fent kicsit megrepedt de az nem ugyanaz mint amikor elfolyik az egész magzatvíz.

Egyébként még szerencse mert nekem a burokrepesztéstől számítva 20-30 percen belül meg is születtek a gyerekek, ha ez otthon történik akkor lehet nem érünk be a kórházba ( 25 km-re lakunk tőle) hanem megszülök otthon:)

Egyébként az a tapasztalatom hogy vannak "burokrepedős" anyukák, 3 barátnőmnek, sógornőmnek és unokatesómnak is burokrepedéssel indult az egész és a második illetve harmadik babánál is úgy volt.

2012. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszodat.
2012. aug. 20. 08:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az 1. babát burokrepesztessel indítottak, mert 4 cmre nyitva voltam. Onnantól 5,5 órára lett meg a kislanyom.

A másodiknál fajasokkal indult (19:50-kor volt az első fakad, utána 5 percesek). Zuhanyoztam, bementünk a kórházba, oda mar tol okkal erkeztem, de a sztrepto miatt antibiotikum kellett, ezért vártunk meg30 percet. 22-kor repedt meg a burok, 22:10-kor mar kint volt a kislanyom :))))

2012. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2. lányunk születésekor kellett burkot repeszteni,már teljesen tág voltam akkor.A 3. lányunk születésekor észre sem vettem,hogy elfolyt volna a magzatvíz,az első tolófájásnál folyt egy kicsike.


Nincs két egyforma szülés-még azonos anyukáknál sem! :-)

Könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,15hkm

2012. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem, mindkétszer repesztettek burkot, de akkor már teljesen nyitva voltam, tolófájások előtt percekkel.
2012. aug. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szeppen koszonom a valaszaitokat.nagyon kulonbozik a 2-et terhesegem igaz hogy az elso kislany volt aki mar 2 es fel eves es most kisfiut varok,lehet h a 2-t szules is kulonbozni fog.kisfiam meg mindig meghanytat,a lanyom csak amedig megmozdult hanytatot meg.nagyon varjuk mar az ocsiket:).nagyra nojenek a gyerekeitek es kelemes babavarast.
2012. aug. 21. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!