Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete szültem és már 2 napja...

2 hete szültem és már 2 napja nem vérzek. Előfordul hogy csak "szünetel" pár napig, vagy végleg elmúlhatott?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, mindkettő lehetséges. (akár egy hét szünet is belefér):o)

Gratulálok a babához!

2012. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ez elég szomorú... :O

Gondolom csak "szünetel", első babát szültem.

Köszönöm amúgy :)

2012. aug. 29. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Első baba után én 5 hétig véreztem, ebből 3 hétig a legnagyobb méretű inkontinencia betét kellett, szóval ahhoz képest Te most jó vagy! :o)


De azt hiszem, itt mindegy hányadik baba, nekem minden szülés után máshogy volt...

2012. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
Hát nálam kb. 4-5 hétig tartott
2012. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam szünetelt. Sőt. Már a szülés után egy hétre elmúlt a vérzés (itthon már amúgy is csak tisztasági betét kellett, annyira kevés volt, persze napi 3-4-et cseréltem azért, de a higénia miatt, nem a mennyisége miatt) 3-4 napig volt rendes folyás, tisztasági betét, már örültem, hogy felvehetek tangát megint, erre egyik nap állok a konyhában, és valami elkezdett folyni belőlem. Ismét véreztem. Még jó, hogy nem az utcán jött rám. Ok, akkor megint intimbetét (valami normált vettem, mert az is nagy volt már a mennyiséghez), másnap megint nem. És ezt játszotta, hogy minden másnap véreztem, megint másnap nem. Na, így hogy induljak el bárhová is.... A rendes betétet nem pocsékolnám.... Lassan 3 hete szültem, most már csak tisztaságizom, már a tangát is megkockáztattam.... Szóval ilyen bénán is alakulhat :o))
2012. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is két hete szültem és nekem is van olyan nap,hogy szinte nincs semmi. Aztán másnap vagy harmadnap újra jobban van. Szerintem nálad is szünetel, lesz azért még valami biztosan.. De ha nem,akkor meg örülj! Üdv,3fiús anyuka.
2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én szülés után 1 hétig véreztem.azóta semmi.ez volt 8 hete...
2012. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tnap ahogy kiirtam a kerdest,ra 2-3 orahosszara elkezdett folyni vmi belolem. na gondoltam elkiabaltam :)

megneztem es rengeteg barna folyas szeru (tehat t.betetre nem merek valtani). de azert remenykedem h "csak" barnazas es a verzes mar nem jon vissza :) koszonom a valaszokat

2012. aug. 30. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!