Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes Kismamák, hogy...

BabaHanna kérdése:

38 hetes Kismamák, hogy vagytok? Császárom lesz valószinüleg. Kedves kislányom bele van seggelve a méhszájamba, kicsit félek a császártól. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Plusz kérdés, hanem indul meg a szülés a kiirt időpontig akkor kérhetem, hogy inditsák meg a szülést? sokszor hallottam, hogy a túlhordás miatt baja lett a babának... Köszi a válaszokat :)

#szülés #császár #38. terhességi hét #szülés meginditás #aggódalmak
2012. aug. 20. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2napig fájt utána csak akkor ha nagyon nevettettek. Nagyon szépen gyógyul a kapcsok helye alig látszik.



11hetes + 1napos baba anyukája

2012. aug. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ki leszel írva egy időpontra, tuti nem hordod túl, ha már eldöntött császár.

Nem kell aggódni, teljesen kibírható. A gerincérzéstelenítést nem is érzed, mert előtte is kapsz egy pici szurit oda, így a rendes bökést nem érzed.

A műtét alatt húzkodást érzel, de fájdalmat nem. Nekem nagyon jó élmény maradt, bármikor visszamennék. Az első pillanattól láttam Őt, semmi sem maradt ki.

Az első felállás rossz, menni kell, mozogni, akkor hamar jól leszel.

2012. aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is 38 hetes vagyok, tapasztalatom még nincs, de ki fogjuk bírni, nyugi!

Nekem is császár lesz, de ne agyalj ezen, kb. tudhatod már mire számíts, ha ott olvasgatsz, amúgy meg majd kiderül és a babáért megéri, kibírtad ezt a 9 hónapot is!

2012. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De még nem kaptam időpontot... és páran ráakarnak beszélni, hogy szüljem meg így farosan... mondhatnának valami konkrétat.. de semmit.. úgy érzem, hogy a kórházba tök mindegy, hogy a kismama mit akar ..
2012. aug. 21. 10:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne szüld meg farosan, tiszta butaság, azt mondta nekünk egy idősebb tapasztalt prof, hogy ma már alig van olyan orvos aki faros babát biztonságosan világra tudna segíteni...


Én azért kérdeztem mert én farfekvéses voltam és féltem hátha nálunk sem fordul meg a baba... Anyukámat teljesen szétvagdosták... (még a fenekét is) még ma is megkönnyezi ha vissza gondol, pedig csak két kilós koraszülött voltam... + végig életveszélyben van a baba és a mama is.... 36+6 km

2012. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az szép... szegény anyud :/ azt mondják ma már csak 10 cm es sebet vágnak, fejlödik az orvos tudomány .. nem szeretném, de hihetetlen mennyire nem számít a szavam oda bent.. túlhordani semmiképp nem szeretném hallottam elég sok rémtörténetet... azt megcsinálhatom, hogy ha a 40. hétig nem történik semmi akkor bemegyek és megkérem őket h inditsák meg?
2012. aug. 21. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dokiddal, nagyon nem jó, ha ilyen bizonytalanságban vagy! Kérd meg, hogy magyarázza el, esetleg adjon időpontot is.
2012. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem fogadtam direkt orvost , mert, hogy akkor nem foglalkoznak az emberrel igazán hozzá se nyúlnak amig nem jön a saját dokija az embernek legalább is Fehérváron így van, majd valami ügyeletessel beszélek mikor megyek kontrolra. Köszi a nyugtatást amúgy :))
2012. aug. 21. 14:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont az ilyen esetek miatt szoktam az orvos fogadást javasolni.

Szerintem ha mész NST-re biztosan neked is megnézi doki az eredményedet akkor tőle kérdezd meg.

2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha jól értem Szfváron szülsz? Ott úgy tudom, hogy 1 hetet hagynak túlhordani. Állítólag akkor 1-2 naponta kell nst-re menni.

Én is oda járok, ma vagyok 38 hetes. :) Már kicsit nehezen bírom, jó lenne már babázni. :)

Egyébként engem is császároztak ott a kisfiammal, úgyhogy ha van kérdésed nyugodtan kérdezz. :)

2012. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!