Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik jövőhét végére vannak kiírva? Hogy érzitek magatokak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 21:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom, nem értem hogy mi van. Néha van óránként egy-egy fájás, ami tart is kb egy percig, de nem sűrűsödik.
2012. szept. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Burokrepesztésen túl vagyunk, én ma már remélhetőleg babázni fogok. Veled mi van?
2012. szept. 5. 09:57
 33/43 anonim ***** válasza:
Semmi, nem csinálnak semmit. Várjak a fájásokra. Ugyanúgy néha egy-egy van, aztán ennyi. Annyira nagyon elegem van :'(
2012. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Nekem 15.14-kor megszületett gátvédelemmel a 3. Kisfiam Botond :-)
2012. szept. 5. 19:00
 35/43 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babákhoz nektek!:)Dejóó, irigykedem.

Én holnapra vagyok kiírva, holnap ASK, de semmi jele, hogy jönni szeretne...

7-es voltam

2012. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Szorítok mindenkinek!
2012. szept. 5. 20:16
 37/43 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én is gratulálok!! Nagyon irigyellek..
2012. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Na végre én is lassan babázok :) elfolyt a vizem, legkésőbb holnap tuti meglesz a kislányom :)
2012. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

dejóóó!Drukkolok, hogy könnyen menjen:)


Nálam továbbra sincs semmi, ma el is estem, legalább jól meghúztam a derekam...

Viszont 2naponta járok ASK-ra és szívből rühellem

2012. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Szorítok,hogy lassan mindenki babázhasson és olyan könnyű szülésetek legyen mint nekem. Igaz indítottuk,mert már külföldön van a dokim,de jó volt. A legvége,ami ugye a legrosszabb nálam olyan gyorsan ment,hogy megnézett a doki,mondta 8 cm még van idő. Kiment a szülészetről,de a barátnőm azonnal vissza is hívta,mert látta a fejét. Ezután 5 perc múlva kint volt,kettőt kellett nyomnom,azt is azért meg vágás nélkül szültem. Gátmetszéssel elsőre kijött volna. El sem fáradtam,tök jó volt. Az igaz,hogy mindennél többet szàmìt, hogy a barátnőmre számíthattam mindenben,aki 40 éve szülésznő.
2012. szept. 8. 06:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!