Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik jövőhét végére vannak kiírva? Hogy érzitek magatokak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 21:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Jaj de irigyellek!! Én is akarok már szülni!!! Kitartást és könnyű szülést neked!
2012. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy reggel babázni fogok,nyugodt az éjszaka csak sok a szúnyog.
2012. szept. 4. 00:57
 23/43 anonim ***** válasza:
Na, történt valami? Nálam semmi.. kicsit fáj a derekam meg van egy kis mensis görcs, de semmi erős és semmi rendszeres.. :(
2012. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Ja meg éjjel hasmenésem volt de arra nem adok mert az már volt egy párszor.
2012. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Te melyik napra vagy kiírva? Mi lesz ha nem indul be magától, mikor csinálnak valamit?
2012. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
A méhszáj 4,5 cm-re nyitva,néha renszertelen fájások vannak. Ha északa nem történik semmi holnap burkot repeszt a doki.
2012. szept. 4. 16:07
 27/43 anonim ***** válasza:
Látod, ilyenkor szeretnék otthon lenni :( ugyan az van velem mint veled de hagynak szenvedni..
2012. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, én közben megszültem, tényleg elsején jött, ahogy a méretei alapján ki volt írva, de nagyon kell figyelni csajok, mert én majdnem elkéstem. Ezek szerint nekem rejtett vajúdásom volt, mert ugye a doki már egy héttel korábban mondta, hogy aznap vagy másnap baba lehet, 2 ujjnyira voltam tágulva, nyákdugó már nem volt meg. Következő 1 hétben nagyon jól aludtam minden éjjel, reggelente arra ébredtem, hogy na ma éjjel sem szültünk. 3 napja, szombat reggel 5-kor is felébredtem, éreztem, hogy valami van, elmentem nagy wc-re, hogy hátha csak azt kell. Utána is megmaradtak a fájások, elég gyakran jöttek, de nem olyan erősen, hogy rohanni akarjak vele a kórházba. Majdnem 6 volt, mikor elkezdtek sűrűsödni, egyik elmúlt, néhány perc múlva jött a másik, akkor már mondtam a férjemnek, hogy menjünk, mégsem kéne megvárnom, míg a kislányom felébred, és elindítani a napját. Fél 7-re értünk be a kórházba, beszálltunk a liftbe, pont jött műszakra a szülésznő, akinél a kislányom is született (ügyeletes). Éppenhogy átöltözött, a méhszájat meg tudta nézni, hálóingemet előkapni, és már mentünk is a szülőszobába. 7:00-kor kibújt a kisfiam. Kiderült, hogy már 4 ujjnyira ki voltam tágulva, mire beértünk a kórházba.

Így is volt néhány rossz fájás, de igazából nem tudtam megkülönböztetni, hogy ez most már a tolófájás lenne, vagy egy erős vajúdásos fájás, de 2-3 ilyen után tényleg éreztem, hogy nyomnom kell. Akkor bejött az ügyeletes doki és a csecsemős nővér, és a szülésznővel meg a férjemmel megszültük a kisfiunkat. :-)

Viszont nagyon furcsa, hogy akármilyen gyorsan is lezajlott, akkor is annak örültem a legjobban (azután, hogy egészséges a kisbabám), hogy többet nem kell átélnem a szülést. Mert akárhányadik is, de szerintem nem lehet rá felkészülni. Nekem ez annyira más volt, mint az első. Ott indítással néhány óra leforgása alatt lett meg a kislányom, az sem volt rossz élmény, de azt hiszem, nekem elég volt ennyi. :-)

2012. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked a picihez! Szerencsés vagy hogy ilyen gyors szülés volt :) legalább te már nem szenvedsz.
2012. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok! Nálam még mindig semmi,igaz reggel óta nem nézett a dokim. Szegény szülésznőm bízott az éjszakában,most itt van,de semmi. Reggel kiderül mi lesz,bár már sokáug nem húzhatom,a dokinak szombaton már külföldön van konferenciája. Ha jönnének a fájások,tuti egy óra múlva kint lenne,ismerem a testem,de nem jönnek:-(.
2012. szept. 5. 02:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!