Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Szülés utáni napokba...

Kismamák! Szülés utáni napokban a gyermekágyi vérzésnél ti milyen speciális betétet használtatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 07:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 31. 08:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem 4 éve, Egerben, ott adtak "lepedőt", amit oda kellett gyűrni-hajtogatni és az orvosok nem "szeretik" a betétet. (vajon miért?) A nővérek is szólnak előre, ha vizit van, hogy ne betétet használjuk. Egy-két napig még jó is volt, amíg nagyon véreztem, de utána én is rátértem az éjszakai betétre (márkára már nem emlékszem) az is elég volt. De volt egy csaj velem egy szobában, ő rögtön betétet használt (neki is mondták ezt a lepedő-betét dolgot - nem hallgatott senkire) és először amikor felállt az ágyból "sugárban" dőlt belőle a vér, le is tolták, hogy miért betétet használ. Hát nem tudom, hogy most ehhez mit szóltok, mármint a lepedőhöz, furcsa, én is "idegenkedtem" tőle, de tényleg nem rossz... És ha mindenkinek azt kell használni, nem olyan ciki. 2 nap múlva meg már nem szólnak a betétért sem, csak vizitkor kell a lepedőt használni.
2012. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!