Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után használt valaki...

Szülés után használt valaki steril vattát + gézlapot betét helyett? Hogy kellett hajtogatni?

Figyelt kérdés

Még a lányomnál (12 éve) steril vattát + gézlapot kellett bevinnem a kórházba, és a gézlapot felvágni, abba csomagolni a vattát. (Nagyon kényelmes volt a betéttel összehasonlítva)

De már nem emlékszem, hogy mekkorára kellet a gézlapot vágni, hány rétegű volt stb... ha valaki mostanában csinált ilyet, lsz ossza meg velem a titkot.. :-)



2012. márc. 13. 04:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


én papírvattát használtam (az nem ragadt bele a varratokba). Méreteket nem tudok, hát kb. egy nagyobb egészségügyi betétet vettem etalonnak, úgy hajtogattam, volt olyan, hogy kettőt tettem be egymással elcsúsztatva, és nem volt kényelmetlen, egyáltalán.(Egyébként 1 papírvattába csomagoltam a vattát, ha 2-be csomagoltam, már nem volt kényelmes)


Ja és Tena hálós bugyit használtam, nagyon jó volt, szellőzött, este pillanatok alatt kimostam és meg is száradt másnapra, a papírvattás vattát megtartotta :).


Hátránya, hogy viszonylag sok helyet foglal az elkészített csomag :)

2012. márc. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen én használtam kér réteg gézlapot tekertem rá!Sokkal jobb mint a betét!A korházban is ilyet kaptam mikor megszültem és vittek be a szobába akkor ők is ilyet adtak!

Nem folyt mellé nem ütött át éjszaka ugy mint a betét!

2012. márc. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindkettőtöknek köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!