Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fontos beszerezni a babamérleg...

Fontos beszerezni a babamérleget? Nektek van? Használjátok vagy használtátok esetleg tesónál?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos, ha szükséges, lehet kölcsönözni is. Egyébként a védőnő havonta méri a gyermek súlyát.
2012. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nekünk nincs.
2012. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy horgászmérleg sokkal olcsóbb.
2012. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én megvettem az első terhességem alatt, és az egyik legjobb döntésnek bizonyult.

A fiam hízásával mindig gondok voltak, és hiába vittem sokszor tanácsadásra súlyellenőrzésre, én otthon is mindig mértem.

Aztán megszületett a 2. baba, és bár vele nem voltak gondok, de azért többször rátettem a mérlegre, már csak a megnyugvás miatt is.

2012. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy gyerekem született csak viszonylag alacsony súllyal. Vele kölcsön kértünk egyet két hétre. Onnantól látszott, hogy már sínen van, nem kellett. A védőnőhöz vittük mérni, talán 6 hetente.
2012. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekünk volt,de kb 3- szor mértem vele a lányom,látványosan gyarapodott,így nem volt rá szükség.Mivel nem terveztünk kistesót,így eladtam.Most 31 hetes kismama vagyok,nem veszek mérleget.
2012. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kölcsönöztünk, mert nem akarok mindig a védőnőhöz járkálni. 2 hónapig lesz aztán visszaadjuk, arra talán már jobb idő lesz ha ragaszkodik hozzá, hogy elmenjünk.
2012. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasznos, de csak kb. az első 4 hónapban, és ezért jobb használtan venni, vagy kölcsönözni.
2012. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia. Mi nem vettünk, mert azt mondta a védőnőnk,hogy nem kell mindig méricskélni. Aztán megszületett a kislányunk, és kölcsönöznünk kellett, mert nem gyarapodott úgy, ahogy kellett volna. Jó pár hónapig volt nálunk, annyiból már meg is tudtuk volna venni, és akkor már lenne egy a tesónak is ha jön.
2012. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges. Amíg nagyon pici egy baba, úgy is szinte hetente viszed dokihoz. Ha gond lenne a súlyával, akkor pedig gyakrabban...pénzkidobás....
2012. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!