Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Altatásos császár után legkorá...

Altatásos császár után legkorábban mikor tudok majd annyira mozogni, h szoptathassam a babámat? Mikor teszik mellém, mikor ülhetek fel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Altatásosról nem tudok mondani ilyen infot, de ha nem baj, elmondom hogy az EDA-s császárnál hogy van.

Kb. 6 óra múlva tudtam oldalra fordulni és szoptatni, de már 3 óra múlva is behozták a fiamat, hogy ismerkedjünk egymással. Szopi ekkor még nem volt. Felülni kb. 10-12 óra múlva lehetett, de akkor a szülésznő segítségével a mosdóba is elmentem, mosakodni. Másnaptól ülve szoptattam, mert nekem az kényelmesebb volt, mint fekve.

2012. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Este császároztak, a szobámban rögtön mellre is tették. Aztán elvitték pihenni(este 6kor született) , másnap reggel 6kor megkaptam kis kocsiban. Műtét után foroghattam rögtön, sőt elvileg 1 óra múlva fel is kelhettem volna, de megvártam a reggelt.
2012. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem kell mozdulatlanul órákig feküdni mint eda-nál?
2012. szept. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!