Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves Kismamák, Anyukák!...

Kedves Kismamák, Anyukák! Mostanság szült valaki a Kecskeméti kórházban közületek? Sima vagy császár, ki volt az orvos?

Figyelt kérdés

Leírnátok a tapasztalataitokat ?! Akár bővebb beszámolókat is szívesen fogadok !

Köszönöm!


2012. aug. 31. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly született a babám Kecskeméten. Nekem abszolút pozitív élmény maradt az egész. Sima szülésnek indult, de végül császár lett, de igazán nem is bántam már akkor, csak a babával rendben legyen minden. Nyirády Tamás volt az orvosom, nagyon elégedett voltam vele. Volt fogadott szülésznőm is, és én mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy ha lehetősége van, akkor fogadjon azt is. Nagyon sokat segített a vajúdás alatt is, és az utolsó pár hétben is. Ha kérdésem volt, mindig rendelkezésre állt. Ja, és persze a szoptatásnál is segített, meg egyéb baba ellátásával kapcsolatos tanácsokat is adott. Annak ellenére, hogy mennyien szidják a kecskeméti szülészetet, nekem semmi problémám nem volt. Persze régi az épület, és ez látszik is, de mindig takarítottak, szóval kosz nem volt. Ha kérdésed van, szívesen válaszolok.
2012. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011 őszén született a babám az Izsáki úti kórházban! Császár volt, Dr. Nemes András volt az orvosom. Vannak, akik mondanak róla ezt-azt, mert eléggé karakán, határozott egyéniség. Nincs mellébeszélés, az ország egyik legjobb diagnosztája.
2012. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!!
2012. szept. 3. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked ki az orvosod? Mennyi idős kismama vagy?
2012. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dr. Nagy Károly

és 35 hetes vagyok :)

2012. szept. 9. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!