Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 19 hetes vagyok de még csak...

19 hetes vagyok de még csak 2x voltam a dokinál-meg kell kérdeznem töle, hogy vállalja e a terhesgondozásomat és a szülést? És hogy a szülés mennyibe kerül? Vagy annak nincs ára? csak adok amennyit gondolunk?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia szerintem kérdezz rá nyugodtan de hogyhogy csak kétszer voltál eddig dokinál?
2008. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Védőnőhöz meg uh-ra járok,az orvossal nem találkozok.
2008. máj. 14. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
De jó neked én két hetente megyek a dokihoz havonta meg a védönöhöz:)))
2008. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nincs probléma nem kell gyakran járni szerintem.A kötelező vizsgálatok ezek,akkor te veled mit csinál a doki?
2008. máj. 14. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Baj az nincs magán dokihoz járok és nálla igy megy hogy két hetente oda rendeli a kismamákat megnézi a méhszájat megkérdezi minden nrendben van e nagyjából ennyi:))) semmi különös:)
2008. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én is a magánrendelőjében voltam elősször,másodszor meg a korházban.Lehet azért nem hiv mert nem kértem fel hogy legyen az orvosom?
2008. máj. 14. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Lhetséges de erre sajnos nem igazán tudok felelni neked én még azt is hallottam hogy azért álltalában minden doki azért havonta max hat hetente visszahivja a kismamát szerintem keresd meg és beszélj vele én ezt tudom tanácsolni:))
2008. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget,mindenképpen felkeresem.
2008. máj. 14. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem nem volt fogadott dokim,mégis havonta kellett ellenörzésre mennem.

Szerintem ke´rdezd meg az orvosodat,ha nem fogadott dokid lessz,hanem az ügyeletesnél szülsz,akkor nem kell adnod.ha meg felfogadod,akkor meg megmondja ö,hogy mennyi lessz.

2008. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem "fogadott" dokim van, bár erre így konkrétan sosem kértem fel. De szerintem elég egyértelmű, hogy ha hozzá járok, akkor nála akarok szülni. Egyébként az elején havonta, max. 3 hetente rendelt vissza. Csak most a végén kell 2 hetente járni, de ez érthető a 37. hétben. Nála nincs ára a szülésnek, adunk amennyit gondolunk....De persze ez doki függő sztem, mert elég megdöbbentő dolgokat lehet hallani(pl hogy egy doki előre leszögezi, hogy nála mennyi egy szülés).
2008. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!