Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Problémás terhességnél a...

Problémás terhességnél a szülést követő időszak is nehezebb?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Itt rengetek kismama válasza van akiknek problémás volt a terhességük. Ők nehezebben is épülnek fel vagy igazán a szülést követő időszak az áldás, mert minden problémájuk megszűnik?



2012. szept. 9. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen és olyan terhességem is.

A gyermekágy nálam a szülés "milyenségétől" függ. Hogy hogyan és mennyire sérülök.

Harmadik szülést követően ment minden a legkönnyebben, ennek ellenére a "minden problémám megszűnt"-ről nem tudok beszámolni. Sajnos sok van. (Mármint fizikailag).


De különbözünk nagyon, szerintem nem tudsz általánosítani ezen a téren. Testi és lelki dolgok egyaránt számítanak.

2012. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Takács Jánosné válasza:
Szerintem attól függ hogy hogy fogadod el a továbi feladatokat a csoda szép egészséges gyermek mindent feletet csak pozitiv hozzá állás és gondolkodás természetesen jó férj aki segít minenben kell akkor minden rendben lesz sok sikert egészséget kívánok szép napot kívánok üdv.
2012. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!