Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral született az első...

Császárral született az első gyerekem, és most várom a másodikat. Ha baj van pl. szétválik a méhen a heg, mit kellene éreznem, milyen fájdalom, honnan tudom, hogy baj van, nem pedig beindult a szülés?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi! a heg csak vajúdáskor válik szét-HA szétválik egyáltalán,amire azért kevés az esély. mennyi lesz a két szülés között? ha nincs 1,5-2 év akkor császározni fognak most is.
2012. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21 hónap a különbség
2012. szept. 10. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor majd doki megmondja nekem 20 hóval nem engedte,más doki másnak 18-al igen. remélem neked sikerül a sima!! de ilyenkor általában az van,h nézik majd a végén a heget, vajúdáskor jobban kell sietned a kórházba és ott is jobban figyelnek,és ha gáz van hamarabb lesz műtét mint alapból.
2012. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvosom, hogy fájások hatására válhat szét a heg. Bár a sok keményedés sem tesz jót neki.
2012. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végig nézni fogja a doki a heget uh-gal. Ha baj lenne, már annyira feszülne a heg, akkor úgyse engedne simán szülni. De a legjobb, ha ezt a kérdést felteszed az orvosnak is.
2012. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott dokim, szóval ügyeletesnél fogok szülni a Margitban, és már 2x voltunk ott CTG vizsgálaton, de doki szóba sem állt velem, a szülésznő meg csak annyit mondott, hogy majd nézik a heget, aztán majd kiderül.. Tegnap óta szúró fájdalom van a hasam jobb oldalán a köldököm magasságában, egy ideig tart, addig menni sem tudok, aztán abba marad.. még élek, de az éjszakát szinte 1 pozícióban töltöttem, jól el is gémberedtem, nem mertem fordulni miközben aludtam..
2012. szept. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!