Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Enyhe menstruácios görcs, a...

Enyhe menstruácios görcs, a derekambol lassan jon a hasam aljaba és erössen feszitö érzés a hüvelyembe. A fájdalom nem tul eröss de majdnem állandó. Lehet lassan meg indul a szülés? 36 hetes kismama

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt 2 napja, már mértük az időt, de csak jósló volt. Ülj be meleg vízbe, ha elmúlik, vagy enyhül, akkor jósló. A jósló esetleg helyváltoztatásra is elmúlik (bár nekem nem tette...), nem tart annyi ideig a fájás.

Én azért felhívtam a dokimat, inkább nézzen meg, mint hogy baj legyen. Szívesebben megyek be feleslegesen...

De ha elmúlik, akkor tuti jósló volt, ha nem , menj be a kórházba. Főleg, hogy te még csak 36 hetes vagy.

Üdv, 38+4 hkm

2012. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogyan az első írta.
2012. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött egyik reggel, pont akkor mentünk NST-re. Mutatott méhtevékenységet, de azt mondta a dokim haza mehetek. Este 11-kor vissza kellett menni és reggel 7:47-kor megszületett a kisfiam :)
2012. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors tanácsokat. zuhanyoztam egyet és a görcsök enyhültek, de a hüvelyemben az eröss nyomás meg maradt,
2012. júl. 13. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Na szuper.

Az erős nyomás nekem is megmaradt, mert gondolom lent van a feje a babának, nyom mindent. Kicsit az is enyhül majd pár nap múlva, remélhetőleg. Nekem volt, hogy 10 perc volt, mire felálltam, annyira fájt. Örülj neki, valószínűleg nem lesz farfekvéses... :) Kitartás!!!

1-es voltam.

2012. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ilyenkor már türelmetlen az ember, de ez jósló valószínűleg. 32 hetesen már ezt csináltam, 33 hetesen be is fektettek pár napra, majd 41 hét után császároztak, mert minden ellenére nem indult el a fiam :-( be volt akadva a feje.... kitartást, jó egészséget!
2012. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!