Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most reggel távozott a nyákdug...

Most reggel távozott a nyákdugó? Mikor lesz ebből baba?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 40. hetes. Ma reggel távozott és azóta egyszer volt egy kisebb görcsöm. Szerintetek számíthatok még rá a mai nap, hogy meglesz?

Első baba lesz...


2012. márc. 26. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Csak a nyákdugó távozása még nem utal feltétlenül szülésre, sokan ezután pár nappal szülnek csak - én konkrétan egy hétig húztam még nyákdugó nélkül.

A görcsök viszont annál inkább, ha erősödnek és rendszeressé válnak, akkor természetesen hamar lesz baba :)

Könnyű szülést, egészséges, gyönyörű kisbabát kívánok!

2012. márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyereknél 1 hét múlva indult be a szülés.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

De jó :)))))

Gratulálok!

(nekem mindegyiknél pár órán belül elkezdődtek a fájások és meglettek a babák)


SOK SIKERT!!!!!

2012. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bízok abban, hogy nekem még ma vagy holnap megszületik...

Nővéremnek is 12 óra múlva megindult, remélem a genetika itt is megjelenik! :)

2012. márc. 26. 08:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Jujj de izgi :D :D szeretnék már én is itt tartani, de még van három hetem :) könnyű szülést neked :D
2012. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem vasárnap ment el a nyákdugó és kedden szültem. Ennek már majdnem 20 hónapja.


Könnyű szülést neked és boldog babázást! :-)

2012. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia,nekem napközben távozott a nyákdugóm,akkor még görcseim sem voltak,csak éjszaka ébredtem fájásokra,és kora reggel megszületetett a kislányom!
2012. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a jókívánságokat! Most még úgy érzem én is, hogy minden ok lesz... De nagyon remélem, hogy ma még megindul a kislányom kifelé! :)
2012. márc. 26. 10:11
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy önző kérés, de ha megindul, akkor nem írnád be ide? :)

Nekem van még hátra pár hetem, de tudok izgulni másét nagyon, ha szülni megy és tényleg örülök egy új baba érkezésének. :)

2012. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Beírom, ha éppen a gép is megy! :) Ha éjszaka indul be, azért nem kapcsolom be, de ha napközben, akkor természetesen megírom! :) És köszönöm, hogy drukkolsz majd nekem/nekünk! :)
2012. márc. 26. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!