Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Lehet érezni, látni, ha...

SOS! Lehet érezni, látni, ha fürdővízben megy el a magzatvíz?

Figyelt kérdés
39 hetes terhes vagyok, nagyon jól esne egy meleg fürdő ebben a rossz időben, pláne, hogy meg is fáztam. De félek, hogy mi van akkor, ha esetleg fürdés közben folyik el a vizem? Szerintetek érezném, vagy látnám?
2012. szept. 13. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
meleg fürdőt már ne vegyél-fertőzésveszély a vízbe kerülő baciktól, főleg ha netán már nyílik a méhszáj,a túl meleg víz ájulást,de akár méhlepényproblémát is okozhat- maradj sztem most már a zuhanynál.. amúgy sztem nem vennéd észre a kádban
2012. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2x ment el a magzatvizem, elég hirtelen, igaz, nem vízben. Mindenki azt mondta, olyan lesz, mintha bepisilnél, de inkább arra hasonlított, mikor (BOCSI) menstruálsz és hirtelen több vér jön. Szóval én éreztem a hüvelyfalamon ahogy kiömlött. Bár én még ezek után sem vennék fürdőt, mert paramami vagyok. :)
2012. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. szept. 13. 15:05
 4/9 gabszem ***** válasza:
inkább jó meleg zuhanyt használj, amúgy szerintem éreznéd ha elfolyna a víz.
2012. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább a tusolást javasolnám, ne fürödj most már kádban. Nekem tusolás közben ment el, és éreztem. Abban nem vagyok biztos, hogy ezt kádban való fürdésnél éreztem volna, mert az másabb. Inkább csak kéz-meleg vízbe tusolj, a forró sem tesz jót!
2012. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam, nem mertem fürödni, mert féltem hogy nem veszem észre, ha elfolyik a magzatvíz, pedig tél volt, jólesett volna egy fürdő. De én inkább a zuhanyt választottam. Ha fürdőkádban fürödtem volna, amilyen paranoiás vagyok tuti azon agódtam volna, hogy biztos elfolyt, csak nem vettem észre stb... :)
2012. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem veszed észre akkor sincs semmi mert utána beindulnak a fájások és azt már biztosan észre veszed.. :)
2012. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem elvileg zuhanyzás közben (kb este 9) folyt el a magzatvíz és nem vettem észre.Hajnal 1-kor kezdődtek a fájások.

Már ne fürödj!

2012. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Észrevennéd,bár a színe nem mindig észlelhető.Mert olyan halványosan rószaszínes.

Azt hogy folyik a magzatvized észrevennéd,mivel olyan érzés mintha pisilnél,csak nem tudod koordinálni,hiszen hiába próbálod visszatartani nem tudod.Amúgy a magzatvíz elfolyását ne úgy vedd,hogy most placcs azonnal kifolyik minden,elkezd folyni,és szépen lassan szivárog.Amikor ezt észleled két három órán belül ajánlatos bemenni a szülészetre.

2012. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!