Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 6 héttel....

Szülés után vagyok 6 héttel. Belül varrtak, kívül semmi. Tágulok még és ez csak azért van mert x ideje nem szeretkeztünk?

Figyelt kérdés
Nagyon szűk vagyok odalent, a párom szerint tök jó, amikor már "bejáródik" . De a behatolás elég kellemetlen. Ez elfog múlni és tágulni fogok? Összébb varrhattak mint amilyen voltam?
2012. szept. 14. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzékeny még belül, meg azért ott is seb volt, majd idővel jobb lesz. A behatolás nekem majdnem egy évig kellemetlen volt. Persze az aktus többi része jó volt, de az első másodpercek sajnos nem annyira.
2012. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idő kell neki még rendbe jön. Nekem 6 héttel a szülés után annyira fájt a szex, hogy egyáltalán nem volt kedvem hozzá. Kb. 4 hónap után mondtam azt hogy már nem fáj. Most 5 és fél hónapos a lányom, de van hogy még mindig fáj egy picit a behatolás.
2012. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj síkosítót az sokat javít a konfort érzeten. Nálam 6 hónap kellet hogy "működjön" visszanyerje eredeti állapotát....
2012. szept. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!