Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek az első szülésetekr...

Mesélnétek az első szülésetekről? Hányadik héten indult be? Meddig vajúdtatok? Télen vagy nyáron volt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
előző vagyok, az első nyári a második őszi baba, 39+2 és 38+5re jöttek
2012. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Mi ez a lepontozás? Mindenki jó választ írt, nem?
2012. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem én pontoztam le!én mindenkinek zöldet adtam!!!valaki szórakozik!
2012. szept. 15. 16:28
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a lepontozgatást én sem értem! Meg azt sem, hogy ki pontozgat és miért.
2012. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
én lefényképezem,ha kell,hogy az én képernyőmre azt írja ki,hogy "számodra ez a válasz hasznos" :)))
2012. szept. 15. 16:31
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

2011. március 28-ra voltam kiírva. Mivel a 13. héttől masszívam keményedtem, görcsöltem, biztosra vettem, hogy nem húzom ki addig. Ehhez képest a Kisfiam, bár rettenetes sokat mozgott, ugrált, bukfencezett a hasamban, nem indult el kifelé, a méhszáj totál zárt volt az utolsó pillanatig. Március 31.-én kellett bevonulnunk a kórházba teljes felszereléssel, előtte naponta jártunk NST-re, vizsgálatra, ez életem egyik legszebb időszaka ...

Szóval 31-én 6.30-ra bevonultunk, felvétel, vizsgálatok, beöntés, borotválás, majd 8-kor burokrepesztés, oxitocin, EDA ... Egy gyönyörű és lényegében fájdalommentes szülés után 13.13-kor felsírt a Kisfiunk :-)

Soha nem felejtem el ezt az élményt, annyira csodálatos volt! És alig várom, hogy újra átélhessem a babavárás és a szülés csodáját is, mint ahogy azt is, hogy újra egy ici-pici, finom kis újszülöttet babusgathassak :-)

2012. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
8. válaszoló vagyok! Szerintem nincs jobb dolga, mint velünk szórakozni és lepontozni minket! Ő ebben találja e legjobb örömét, sajnálom érte! Mi meg a babánkban találjuk a legnagyobb örömünket!
2012. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
biztos csak irigykedik!gondolom ő még nem élte át ezt az örömet! :)))
2012. szept. 15. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!