Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első babám császáros volt,...

Az első babám császáros volt, a második is az lesz programozott császár, ha minden rendben van azt hanyadik héten csinlják, megvárják a 40. hetet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én úgy tudom, hogy nem várják meg a 40. hetet, úgy a 39 héten császároznak, mert nem jó, ha beindol a szülés. Boldog babavárást!
2008. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem várják meg, általábn a kiírt időpont előtt egy-két héttel elvégzik a műtétet éppen azért, hogy ne indulhasson be a szülés.
2008. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Hát ez jó kérdés,mert én is ebben a cipőben járok,de nekem még mindig nem mondott a dokim semmi konkrét időpontot,hogy mikor is lesz pontosan a császár,pedig állandóan ezzel nyaggatom,sőt visszamennem is csak majd a betöltött 37.héten kell hozzá. 35hetes kismama
2008. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is programozott császárom lesz pont a kiírt idő elött egy héttel csinálja a dokim.
2008. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Húúúúúú én ebbe bele nem egyeznék soha.

Én az elsőt simán szültem,a másodikkal sajnos császározni kellett,igaz,hogy indítottak a 42-ik hét végén,de legalább 6 órát vajúdhattam vele.Utána sajnos ki kellett venni,mert olyan rosszul volt a drágám.de a vajúdás nagyon fontos,főleg a baba,de a mama számára is.Elvileg most 4 hét múlva szülök,úgy beszéltem meg a dokimmal,hogy megvárom míg megindul magától,és a sima normál szülésre törekszünk.Csakis akkor vág,ha nagyon muszáj.

De ezt a prog csaszit én nem tudom megérteni.Persze a dokinak tök mindegy,és a lehető legkényelmesebb,és leggyorsabb.Csak szerencsétlen gyerekek látják kárát.Nem beszélve arról,hogy sokkal magasabb a szövődmények lehetősége.

Ennél undorítóbb dolog már nem sok van:(((((

2008. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi de okosat nem udok mondani viszont szeretném megkérdezni,h miért lesz programozott császár? vmi baj van? vagy az előző császár miatt? Az első nekem is az volt ezért kérdezem. Nekem azt mondták nem lehet előre megállapítani!Válaszod előre is köszi:)

2008. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az első azért lett császár mert nem tágultam semmit,és azt mondta a dokim,ne probálkozzunk.Ő az orvos,biztos tudja miért igy gondolja.Lehet neked másképp gondolja.Boldog kistesó várást!
2008. máj. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!