Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lett valaki rosszul császármet...

Lett valaki rosszul császármetszés közben? Én félek tőle nagyon.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Hányingerem lett csak. Gondolom pont akkor könyököltek a gyomromba.
2012. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nekem hányingerem volt meg fájt a fejem és úgy remegtem hogy a megőrzőben nem tudták megmérni a vérnyomásomat.

De a hányinger az az érzéstelenítőtől volt.A remegés meg szinte mindenkinél van.

2012. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Én is remegtem mint a kocsonya.

Nekem olyan érzésem volt műtét közben, mintha valaki a mellkasomra ült volna, és nem kapnék rendesen levegőt. Mondtam az altatóorvosnak, kaptam valamit infúzióban és állítottak az ágy dőlésszögén, erre meg is szűnt.

2012. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát én nagyon kimerült voltam, legszívesebben aludtam volna (6 órás oxys vajúdáson voltam túl addigra).


Utána nekem is volt remegés, ahogy mindenkinek a csaszis örzőben, és elég vacak érzés volt, hogy nem éreztem a lábam.

Utána a felkelés az valami borzalmas volt, mintha ki akart volna szakadni mindenem, de aztán pár lépés után már jobban éreztem magam.

Nekem utána nagyon lassan ment a felépülés, gyakorlatilag újra kellett tanulnom járni, 6 hétig voltak komoly fájdalmaim felüléskor, lefekvéskor, járáskor.

2012. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és amit tudsz tenni az az, hogy császár után ne próbáld meg a fejed emelgetni, mert attól jön a rosszullét meg a fejfájás. Fordulni lehet, de fejet emelni semmiképp, még iváshoz sem! Szívószállal, fekve szabad csak inni, amikor már engedik.
2012. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

2.vagyok

Miért is lettem lepontozva??????

Mi volt a válaszomban haszontalan?Ne csak a piros kezeket nyomjátok,akkor már indokoljátok is meg?Vagy azt már nem meritek mi?Szánalmasak vagytok!!!!!

2012. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra emlékszem, hogy nagyon fáztam és nagyon remegtem. Amúgy nem voltam rosszul. És nagyon, nagyon álmos voltam, annyira, hogy iszonyúan erőltetnem kellett, hoyg ne aludjak el: az tartott ébren, hogy hallani akartam, ahogy először felsír a fiam.
2012. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettem rosszul,csak amikor már raktak össze elkezdtem iszonyatosan fázni és egy ideig ez meg is maradt.
2012. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon fáztam és remegtem, de már a vajúdóban is, más probléma nem volt, követtem minden utasítást.
2012. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Maga a császármetszés olyan gyorsan lezajlott, hogy már kinn volt a baba, amikor én azt hittem, még csak rákészülődnek a dologra az orvosok. Utána a remegés és a vacogás az tényleg nagyon szörnyű volt az őrzőben. De a hab a tortán az volt, amikor 7-8 órával később fel kellett kelni zuhanyozni. Ömlött belőlem a vér, közben meg úgy totyogtam, mint egy sánta pingvin, és nagyon húzódott, fájt a vágás, mert addigra már elmúlt a fájdalomcsillapító hatása.
2012. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!