Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez mennyire lenne ciki a...

Ez mennyire lenne ciki a kórházban?

Figyelt kérdés
olvasom,hogy sokan írjátok,hogy a Tena legvastagabb betétjét viszitek be a szülés utáni napokra...van ennek a márkának egy olyanja is,hogy nadrágpelenkás változat!nekünk van is itthon pár darab a mamám után...nagyon ciki lenne,ha ilyet vennék fel az első két napban?eléggé félek a nyilvános balesettől,átázástól!ebből biztos nem folyna ki semmi...nagyon kiröhögnének?
2012. szept. 29. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Én is vittem, de nem használtam. Én szabad mellekkel voltam, annyira fájtak, ciki-nem ciki...

Lehet, az orvos nem engedi majd, van ilyen kórház, kérdezz utána.

2012. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nem ciki,de inkabb próbáld a sima tenat.

nekem az a gondom vele,hogy nagyon csuszkal, nem tapad.

de, ha nagyon folyna valami,akkor inkább fordulj az orvosodhoz, semmi sem ciki,ha az egészségről van szó

2012. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ahol én szültem ott senki nem foglalkozott azzal, hogy milyen betét van a hálóinged alatt. Nem is láthatta volna meg senki.

Nekem egyébként az első két napban elég volt egy sima vékony betét, utána pedig a tisztasági betét is. Fel sem bontottam a Tena csomagomat.

Amúgy semmi nem ciki és nem hiszem, hogy bármi érdekelni fog a gyerekeden és az esetleges fájdalmaidon kívül. Főleg, ha császáros leszel.


Minden jót, könnyű szülést és szép egészséges babát kívánok neked.

2012. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ott akkor abban a helyzetben, semmi nem ciki! Mindenki próbálja a legjobbat kihozni magából. Ahol én voltam senki sem szólt meg senkit, örültünk, hogy meg bírunk mozdulni.:)
2012. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem ciki, az "cikibb" ha átázol, bár szerintem ez is tök normális dolog szülés után:).
2012. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem ciki, mondjuk én is sima Tena-t vittem, de megbeszéltük a szobatársaimmal hogy kinek milyenje van. Nem ciki, más is ezen megy keresztül! :)


Egyébként lehet kapni Tena Lady bugyit, mosható, olyan mint egy kis rövidnadrág. Szerintem használj olyat és sima Tena Ladyt, úgy biztosan nem ázol át.

2012. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen nem ciki, de neked kényelmetlen lesz szerintem. Ha annyira vérzel, akkor már orvosi segítség kell (belőlem ömlött a 2. szülésem után, de azt csillapítani kell mindenképpen, addig ki sem engedtek a szülőszobáról). Nálunk adogadták egymásnak a felesleges Tenákat az anyukák, abból is legfeljebb 2-4 kell, aztán elég más.
2012. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok, nem értem, miért kellett lepontozni, nem szóltam semmi rosszat. Bunkó egy emberek vannak...

A kérdezőnek adtam tanácsot, mert jó pár törvényeit ismerem, gondoltam, segítek azzal, ha elmondom, mindenhol mást engednek. Ahol egy ismerősöm szült, ott nem engednek bugyit sem felvenni, a betétet a lábak között kellett egyensúlyozni, nemhogy pelus-félét. Ahol én szültem, lehetett volna, de nem véreztem annyira.

A lepontozók pedig magukat minősítik.

2012. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!