Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyit adott NEM fogadott...

Ki mennyit adott NEM fogadott orvos esetén a szülést levezető orvosnak? Azoknak is adott akik még foglalkoztak vele és a babával? Ha igen, nekik mennyit vagy mit?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki szükségesnek érzi a válaszához: én személy szerint Karcagon fogok szülni.
2012. szept. 30. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Első szülésemnél volt egy nagy kavarodás, akkor járt le pont a dokim szerződése a kórházzal, így ügyeletesnél szültem. De ha diplomatikusan rideg is volt, lelkiismeretesen levezette a szülésemet, utána bejárt megnézni hogy vagyok stb? (kb. 8 öltéses gátmetszésem volt) Annyit adtunk, amennyit a "fogadott" kapott volna. (50)

2-nál szintén ügyeletesnél szültem, aki valamerre eltűnt, így szülésznő vezette le az egész szülést. (30)


Piszok szerencsém volt mindkettőnél, azért is érzem valahol, h kettő gyereknél meg kell állni.

2012. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bonbon, bor, a szülésznőnek is. Örültek neki
2012. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Semmit, megkapja a fizetését a munkájáért.
2012. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ügyeletesnél

kb. 20 percet volt bent,20 ezer ft-ot kapott

szülésznö,csecsemős aki ott volt egy nagy csokitortát,ők is kb 20 percet voltak ott és 10 ezer ft

2012. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Este 8-kor műtött az ügyeletvezető doki, sürgősségi császár lett. 40 ezret kapott.

Most tervezzük a másodikat, és már hozzá mentem vissza, nem a régi, fogadott dokimhoz.

2012. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ügyeletesnél szültem . Komplikáció mentes viszonylag gyors szülésem volt. Nem adtam neki pénzt, de megmondom őszintén eszembe sem jutott bármit adni.
2012. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem is értem miért ássák a nők maguk és egymás alatt a fát.Ha valakit felkérsz hogy kísérje végig a terhességed és a szülést vezesse le ,álljon készenlétben ,azért ellenszolgáltatás jár. De ha valaki ügyeletesnél szül ,szerintem pénzben nem szabad bonyolódni,max egy ajándék csomag.
2012. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az orvos fogadott volt, ő kapott....


A szülésznő nem volt fogadott, de pont műszakváltás közepén jöttek a tolófájások, megkérdezte, szeretném-e ha maradna.

Nagyon hálás vagyok neki, hihetetlen fantasztikus nő, és egy gyönyörű szülést köszönhetek neki.

Mire levittek az osztályra, szólt,hogy egyedül kerüljek a szobába, a legjobbat kaptam, másnap kapott 5000 ft-ot, hatalmas bonbont, meg kávét. Biztos elégedett volt,mert bejött mindennap megnézett, megkérdezte tud e vmiben segíteni, és megadta a számát,hogy bármikor el tudjam érni, ha kérdésem van, vagy szeretnék még babát:):)

2012. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sumergo ***** válasza:
Sürgősségi császárom volt ügyeletesnél. Nem adtam semmit, de elvárta volna. Bosszúból csak 1 nappal később mehettünk haza.
2012. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ügyeletesnél szültem, aki sem a szülésnél, sem utána nem foglalkozott velem. Megbeszéltük a férjemmel, hogy majd adunk a dokinak, de végül nem kapta meg, mert nem érdemelte meg. A szülésznő viszont nagyon rendes volt, végig ott volt velem, sokat segített. Ö 10e ft-ot kapott.

A dokiról még annyit: a 2 órás megfigyelési időszak nekem 8 órásra nyúlt mert nagyon véreztem, meg szédültem. Kb. 6-7 óra múlva véletlenül arra járt a doki és mikor meglátott csak annyit mondott: minek van maga még mindig itt? Aztán a szülésznő felvilágosította, aki végig mellettem volt. Szerintem az ilyen doki nem érdemel semmit.

2012. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!