Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerülnek a gyógszertá...

Mennyibe kerülnek a gyógszertári újszülött termékek? Előre meg kell rendelni, vagy ez mindig van?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk,és nem nagyon divat ez a gyógyszertári készítmény,a férjem még szülés előtt egyszer haza megy,de jó lenne tudni mi mennyibe kerül otthon?

Ezeket találtam a neten,amiket ajánlanak "kezdő-csomagként"

Popsikrém- Ung.neonat.

Hintőpor-Spars hexachloroph pro inf.

Babaolaj-Oleuum Helianthi

Fürdetőkrém-Ung.hydrophl.nonionic

Steril vatta

hidrogén peroxid oldat

Steril mull lapok

Persze nagyjából ár megfelelő,az is jó,ha pl azt írjátok 500 Ft körül

a másik,ezek mennyi ideig állnak el,érdemes dupla adagot venni mindenből?

köszi



2012. okt. 1. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

311 forintért váltottam múlthéten a hidrophol fürdetőt. 3x100 ml. De ez receptre volt. Az olajnak és az alkoholnak is potom ára volt, olyan 170 forint rémlik. A steril vatta sem sokkal több.

Férjem tavaly nyáron 800 valahány forintot fizetett, receptre volt felírva, fürdető, alkohol, olaj, popsikrém, vatta és géz. Sokáig elég volt.

2012. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy írod pár száz forintokba kerülnek, google-n rátudsz keresni az árukra,de ezeket ki kell íratni a dokival, és ne tározz be belőle, mert csak pár hónapig állnak el.

Popsikrémből 2-őt is írathatsz hiszen gyorsan elfogy.

Boraxot sem árt ha anyatejes.

2012. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezekért 1345 forintot fizettem pontosan. :)

Amit ajánlanék: babaolaj helyett sima patikai napraforgóolaj. Kitörölni a krémet a hajlatokból, száraz bőrre stb. :)

Szép babavárást Nektek!

2012. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi Mindenkinek
2012. okt. 2. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!