Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Folyamatos, de nem rendszeres...

Folyamatos, de nem rendszeres 10-15 perces fájások mikor és hogyan rendszereződnek?

Figyelt kérdés
40 hetes vagyok pont ma. Hajnalban kezdődött.

2012. okt. 2. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Végy egy meleg fürdőt(ha nem vagy "nyitva")/ zuhanyt, lépcsőzz ha tudsz, járkálj, relaxálj, koncentrálj, ha hiszel az ilyesmiben, beszéld meg a babáddal, hogy nagyon várjátok idekinn:).

Ezek szoktak segíteni a fájások rendszerezésében:).

Van esetleg valami, amit még nem "rendeztél" el? Valami, ami "gátja" lehet a folyamatoknak?

2012. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdező ma szülni fogsz,beindult. Könnyü szülést!
2012. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És pihenj amennyit tudsz,kell az energia későbbre. Nekem a séta és a tusolás rendszerezték a fájásokat.
2012. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát képzeljétek az egész du. fél 3-ig ment, aztán abbamaradt. :S

De 3-4-ig aludtam egy jót. :)

Talán újrakezdi...?

2012. okt. 2. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Hamarosan meglesz :-)

Ha legközelebb megint elkezdődik,nyugodtan ülj bele egy kád meleg vízbe, vagy ha csak tusolótok van,nincs kád,akkor zuhanyoztasd a pocakod. Ha elmúlik,akkor csak jósló ha rendszereződik,esetleg erősödik,akkor idő van!

Ne agyalj azon,hogy mikor bújik ki a babód! Ez csak késlelteti a Ti időtöket! Kapcsolj ki,lazulj el! Majd ha megint elkezdődik,akkor mérd az időt,ahogy ma is tetted,és próbáld ki a meleg vizes fürdőt- tust. Ha egyik sincs,csak lavór van,akkor egy meleg-de nem forró törülközőt tehetsz a pocakod alsó részére.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,22hkm

2012. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, du. fürödtem egy nagyot, de azóta sincs semmi... Pedig vagy 10 órán keresztül jöttek a jóslók, tutira azt hittem, ez már rendszereződni fog. :)
2012. okt. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!