Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap este óta rendszertelenü...

Tegnap este óta rendszertelenül görcsölök és keményedek, plusz két oldalt lent nagyon húzódik a hasam. A derekam is le akar szakadni, nyákdugóm távozott hajnalban, lehet ma éjszaka vagy holnap már szülök?

Figyelt kérdés
40-et túlléptem. Észre fogom venni,ha jönnek a fájások? Mindig attól tartok,hogy nem ismerem fel majd időben és még a végén itthon történik valami,mivel elég magas a fájdalom küszöböm. Félek :(
2012. okt. 3. 14:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jól esik,hogy ennyien szorítanak nekem :) hát nem múlt el a keményedés,beállt 10-15 percesekre,de még csak 1 órája számolom,még várok egy kicsit. Derékból indul a fájdalom és körbefonja a hasam,de inkább csak alul. Plusz a combomba is mintha valamit szúrnának. Ez már az lesz szerintetek?
2012. okt. 3. 17:10
 12/21 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szerintem igen! :) Én is nem soká megyek meleg vizes fürdőt venni, hátha beindul. :) Sok szerencsét és jó babázást majd!

40+1 hkm

2012. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nektek is!!:) és könnyű szülést!
2012. okt. 3. 17:16
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez már biztos,hogy AZ!Nekem is így volt,5 nappal ezelőtt született meg a 3.babám.Könnyű,gyors szülést!3 gyerekes anyuka
2012. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Majd irj :)
2012. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Téves riasztás :( pedig sűrűsödött is 6 percesekre,aztán estére elmúlt :( én is azt hittem,hogy az,de felhívtam a szülésznőm. Mondta,hogy pihenjek és már 1 órája 6-7 percesek,akkor hívjam. Hát szót is fogadtam,lepihentem. Volt két nyolc perces,aztán három 6 perces,aztán a következő 20 perc múlva,utána meg elaludtam és reggel felkeltem úgy,hogy nagy semmi :( azért aranyosak vagytok és köszi a drukkokat. Bernadett,Neked pedig szorítok:
2012. okt. 4. 09:30
 17/21 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
:) Hát, nekem nincs szerencsém... Volt fürdő nekem is de semmi. Most megyek NST-re 11-re. Drukkolok én is neked hogy ma nagyobb sikered legyen! Majd írj hogy állsz! :)
2012. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

No, legalább aludtál egy jót! :o)


Amúgy minden együttérzésem, ez a legnehezebb, a vége. Mennél már szülni, de nem tudod, mikor.

Harmadik babával 3 hétig csináltuk ezt, úgyhogy tudom milyen idegőrlő. (túl is hordtam jócskán)


Kitartás, már nincs sok hátra!

4-es

2012. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? :)
2012. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nálam semmi... Összebújtunk kicsit Apával, hátha... :))
2012. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!