Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye nem normális, ha valaki...

Ugye nem normális, ha valaki szülés után egy héttel újra terhes szeretne lenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked valami marha jó szülésed lehetett:)

Normálisnak normális, én örültem hogy vége:)

2009. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen!

Annak könnyű szülése lehetett,aki ilyet szeretne.

Hogy normális e?-Miért ne lenne az.Mindenki szeretett várandós lenni szerintem.

2009. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt szerettem volna. Azóta eltelt 7 hónap és a babám nem a könnyű eset kategória, ezért most úgy gondolom,hogy valószínű, hogy nem lesz kistesója.

Egyébként 2 napig szültem, természetes úton, könnyűnek nem nevezném.

2009. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azonnal terhes akartam lenni újra. Szerintem normális :)
2009. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valaki nem akarja,mégis terhes lesz szinte azonnal.Van egy ismerősöm,akinek nincs 1 év a két gyerek között,de a másodiknál már azt kiabálta,'szedjék ki belőlem ezt a gyereket"!

Nem irigyeltem!!!Nekünk 4 év lesz a korkülönbség,és ez nekünk tökéletesen megfelel.El sem tudtam volna képzelni,hogy mint az orgonasíp,jöttek volna a gyerekek.Az,hogy normális-e az érzés,döntse el mindenki maga.De én biztos nem vállalkoznék ilyenre,nagy hassal gondozni egy viszonylag kisbabát,aki még abszolút önállótlan...

2009. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire normális, de én imádtam terhesnek lenni! Szüléskor azt mondta a dokim, hogy nagy a fájdalomküszöböm, mert ami lehet, minden szakadt, a fiam szalutálva jött világra. Így könnyűnek nem mondanám a szülésem... :) De fél-1 óra múlva, mikor anyukám kérdezte, hogy "Na, akarsz még gyereket?", már azt mondtam neki, hogy simán, jöhet a következő! :D Persze várunk vele, míg a fiam 2 éves lesz, majd utána próbálkozunk, de már alig várom!
2009. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondva én nem szerettem várandós lenni,viszont anyukának lenni csodálatos!
2009. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor terhes voltam nem szerettem annak lenni.Miután megszültem azt mondtam soha többet.Eltelt pár hónap és visszagondolva mégis csak szerettem terhesnek lenni, sőt igy 11 hónap után szülnék is még egy babát.

De hogy szülés után 1héttel???áááh még ha könnyű szülésem lett volna akkor sem..

2009. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én is szeretnék minél hamarabb teherbe esni. 2 hónapja szültem.
2009. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normalis. Nekem rovid volt a szulesem, szerencses is voltam, mert gatvedelemmel szuletem meg egy negy kg-os kisfiut. Konnyu nem volt, de rovid.

Akkor meg nem akartam egybol terhes lenni, de nem is ment el a kedvem a tovabbi szulestol, de azt is nagyon elveztem, hogy az azt koveto honapokban egyedul vagyok a boromben, a regi alakommal, a regi ruhaimban, konnyeden.

A fiammal is szerencsenk van, mert jo etvagyu, nem volt hasfajos, hamar ataludta az ejszakat es nagyon vidam gyerek, alig sir, annal tobbet vigyorog. Igy o ot honapos volt, amikor eldontottuk, hogy johet a kisteso, legyen kis korkulonbseg. Most 8 honapos, en pedig a 12. hetben vagyok. Kevesebb idom van a terhesseggel foglalkozni, de sokkal konnyedebben elem meg, mint tavaly, nem aggodom annyit es varom mar, hogy babapocakom legyen ismet.

2009. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!