Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan csillapítsam le magam?

Hogyan csillapítsam le magam?

Figyelt kérdés
Néhány nappal vagyok szülés előtt. Mással is előfordul, hogy akarata ellenére szinte dührohamokat kap ebben az időben, vagy pszihológushoz kéne fordulnom? Mindíg a férjem ellen irányul, ha egyedül vagyok otthon nagyon békés vagyok és boldog várakozás van bennem. De Ő hihetetlenül fel tud ingerelni és ráadásul szeretne bejönni velem a szülőszobába. Hát nem tudom ez így jó ötlet-e? Ti mit gondoltok?
2009. jún. 28. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy bemegy-e veled a szülőszobába majd akkor eldönitek szerintem. tök természetes hogy ilyen vagy. kezd ilyenkor a dolog idegesítő és kényelmetlen lenni és valakire muszály "haragudni":) mégiscsak ő tette ezt veled:)lesz ez így szülés után is. kitartás a férjednek. akkor is rá fogsz haragudni ha sír a pici, mert rá nem tudsz. én pl. kiküldtem a szülőszobából annyira nem bírtam elviselni hogy ot van. de császár lett. egyébként meg imádom. nincs semmi bajod:))))
2009. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
ott!!
2009. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem sincs semmi gond ez teljesen természetes.Én most vároma 3.babómat és engem is idegesít szegény minden miatt.Ha velem van szét tudnák durrani a méregtől ha meg egyedül vagyok vagy a gyerekeimmel semmi gond.Ez van ez egy ilyen időszak.Ezt ő is tudja és inkább mindent rám hagy .:)Tudja hogy ez majd el múlik.Azt hozzá teszem hogy mi a 27. hétnél tartunk.
2009. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az lesz rosszabb, ha hazamentek a babával! Még akkor milyen idegbeteg leszel! Mi pl a terhesség vége felé sokszor külön aludtunk, vagy én mentem át a másik szobába, vagy a férjem, mert idegesített, ahogy horkol, de még az is, ahogy szuszogott lélegzetvétel közben. Azért dühkitöréseim nem voltak. Ez biztos, hogy bizonyos fokig természetes, azért neki ne menj a párodnak. Próbálj megnyugodni, és icit könnyedebben venni a dolgokat. És már előre ráhangolódni a szülésre. Az, hogy bemegy-e veled mindenképpen kettőtök döntése legyen! Sok sikert!
2009. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!