Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » EZ már a nyákdugó? Minden...

EZ már a nyákdugó? Minden esetben véres vagy van kivétel? A többi lenn.

Figyelt kérdés
A legtöbb helyen azt olvasom és hallom, hogy a nyákdugó véres, rózsaszínes esetleg barnás. 34hetes+1napos kismama vagyok, ez az első terhességem ráadásul külföldön élek, nincs kinn senki ismerős. Tegnap délutántól nagyon erősen fájt a derekam, mintha megakarna jönni, aztán éjjel 11 körül a hasam elkezdett keményedni, és szinte olyan érzés volt mintha lefele préselnék, Elkezdtem számolni, de semmi rendszeresség nem volt, aztán hajnali kettőre megint csak a derékfájás maradt. Most viszont mikor elmentem pisilni, észrevettem egy nagy folyásdarabot(nem tudom máshogy mondani mert nem nevezhető folyásnak, szinte "száraz" volt ha értitek mire gondolok.) Bocsi, hogy hosszú lett, és hát kicsit értelmetlen, de a férjem dolgozik és teljesen egyedül vagyok itthon, nem tudok kihez fordulni.

2012. okt. 11. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy nagyobb adag folyás.

nekem is van pár hete én 36 hetes vagyok.

a nyákdugó igen, legtöbb esetben olyan amit írtál..

kocsonyás, véres, takony szerű ( bocsi) :)


és nem feltétlen egyben távozik ,valakinek 2-3 adagban és ez sem jelenti a szülést, valakinek hetekkel előtte távozik..


amiket írtál meg jóslófájások.

hidd el amikor eljön az idő, tudni fogod.

2012. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem rózsaszínes, de inkább barnás volt, és nem folyás állagú, hanem inkább kocsonyás...

Megmondom őszintén még életemben ilyen undorító dolgot nem láttam :)

Úgyhogy szerintem neked nem az volt...

2012. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

talaltam egy videot

2012. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!