Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ma ebből baba? Kérlek...

Lehet ma ebből baba? Kérlek olvassátok el.

Figyelt kérdés
Tegnap reggel voltam magzatvíz vizsgálaton szinte teljesen zárt voltam,ma reggel nst,rendben volt. Hazajöttem olyan dél körül meg csak 1*bekeményedett a hasam kis fájás is volt közben. Majd negyed3-kor elment a nyákdugóm. Azóta semmi. Ja és 2* volt ma székletem,de kemény. Vagy ez nem jelent semmit? Mert olvastam,h hasmenés lehet előtte de nekem az ellenkezője volt. Szerintetek?

2012. szept. 24. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,ebből bármi lehet.Én szinte folyamatosan keményedek,a nyákdugóm már 2 hete elment,1 hete 2 ujjnyira nyitva vagyok,ráadásul 3. baba...és még itt ülök a gép előtt.Holnap megyek CTG-re,remélem már nem engednek haza,és szülök.
2012. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát jelentheti azt is, hogy lesz valami, de nem feltétlenül. :) A nyákdugó távozása után van, akinél még napokig, vagy hetekig nem indul meg a szülés. Nekem mondjuk akkor távozott, amikor elkezdődtek a fájások, de sok anyukától hallottam már, hogy nekik 1-2 hét is eltelt a nyákdugó távozása után a szülésig. Hány hetes vagy?
2012. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
40+1.
2012. szept. 24. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma nem valószínű, de nemlehet megmondani, hogy mikorra lesz baba. Addig pihenj, élvezd ki az időt, amit még sírás nélkül tölthetsz. :)
2012. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 24. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Pihenj és figyelj :) nekem 36+5-re ment el a nyákdugóm, de 40+6-on szültem és én állandóan keményedtem, kb óránként 3-4 alkalommal, plusz éjszaka is rengeteget, alig aludtam valamit ez miatt az uccsó 2 hétben. Mondjuk keményedéssel is indult a szülésem. Minden lehet, de annyira kiszámíthatatlan ez :(
2012. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezen héten meg lesz a baba,ma meszülethet még
2012. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!