Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt kozuletek valaki olyan,...

Volt kozuletek valaki olyan, hogy a császárt javasolt a doki az aranyere miatt?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok.Nagyon csúnyán kijott az aranyerem,a házidokim szerint nem is fog visszahuzodni,majd csak a szulés után.Nagyon vérzett is,erre kaptam krémet meg kupot.Ha fogom mondani a nodokimnak,szerintetek fogja javasolni a császárt?Vagy ez a két dolog nemnagyon fugg ossze?Az elso fiam szulésénél jott ki eloszor,annak már lassan 10 éve,és most az egész terhességem alatt ezzel kínlodok.A doki szerint nyomja a baba is.Koszi a segítséget.
2009. aug. 6. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi összefüggés nincs az aranyér és a császár közt. Ez nem lehet ok a császárra. Legalábbis szerintem.
2009. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mindenképp fölhívnám a dokimat, és elmondanám neki az aranyérrel kapcsolatos félelmemet. Szerintem van esély sajnos arra h a nagy erőlködés a természetes szülés következtében még nagyobb bajt okozhat. Szerintem indokolt lenne a császá. de én nem vagyok orvos...kérdezz rá! Minél hamarabb!

Szintén 36heteske

2009. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert aranyered van nem indokolt a császár.

Beszélj az orvosoddal.Gátvédelem mellett nem hiszem,hogy baja lenne az aranyérnek.

2009. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gátmetszést kellett volna írnom,:O
2009. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyunak mindig volt aranyere,előjött akkor is amikor engem szült,de nem császározták ezért.

Viszont,azért gondoljunk bele,hogy egy vérző aranyér,a mégnagyobb erőlködéstől..hát hadd ne mondjam,nem lesz lehet szép vége:S

Nekem sipoly volt a végbelem mellett,ha erőlködöm vérzik mint a fene én majd ..megfogom említeni a dokinak,nem mert magától a hüvelyi szüléstől félek,de nem hiányzi,hogy gátvágás után a végbelemet is összevarják újból.

Jah amúgy anyának gátvágás volt és úgy jött az aranyere,szóval azért...

2009. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyha nagyon kint van van rá esély,ugyanis nem túl szerencsés ha szülés közben elcsattan.De azt valószínűleg csaka szülést megelőző pár órában fog dönteni a doki.De ha nem voltál még műtve vele akkor gondolom nem krónikus.Ne aggódj
2009. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mutve még nem voltam,az 1. szulésemnél jott ki,de nem volt vészes.Csak most a második terhességemnél bajlodok vele már az elejétol,és egyre rosszabb.Ja a két terhesség kozott 10 év telt el.
2009. aug. 6. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem szules elott negy hettel jott ki eloszor es nem kicsit, hanem nagyon. Egy hetig menni sem tudtam, majd gyogyszert szedtem, hogy legalabb kicsit lenyugodjon a helyzet. Annyit ertem el, hogy nem fajt annyira, de ugyanugy kint volt (egyebkent nem egy, hanem ket dudor volt). El nem tudtam kepzelni, hogy hogyan fogok en ezzel szulni, de a vajudasi fajdalom teljesen elvonta a figyelmemet rola, arrol is elfelejtkeztem, hogy van aranyerem. A korhazban sem foglalkoztak vele, azt mondtak, hogy nem gond, szules utan visszahuzodik, nem lesz baj. Termeszetesen szultem gatvedelemmel. Szules kozben meg egy pici kijott, de utana mar egy percig sem fajt, ket het alatt teljesen visszahuzodott.

Szoval eszukbe sem jutott emiatt csaszarozni, igaz, hogy en a csaszartol menekultem volna, amennyiben nem lett volna a baba, vagy en eletveszelyben, marpedig egy aranyer miatt szerintem ilyen nem fordulna elo.

2009. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!