Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eldobhato bugyi? Hasznos volt...

Eldobhato bugyi? Hasznos volt szsmotokra? Hany napig hasznaltatok? Vegyek? Ha igen, mennyit? Hany napig hasznaltatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt, kényelmes, arról nem is beszélve, hogy az eldobhatós bugyit simán ki lehet mosni kézzel.

4 napig használtam a kórházban, otthon már nem.

Én 3 db-os csomagban vettem, a nevét már nem tudom, de a két gyerekemnél más-más márkát vettem, de különbséget nem vettem észre.

Ha hajlandó vagy kimosni, akkor 3 db is elég, persze ez attól függ, mennyi ideig akarsz ilyen bugyit használni.

Érdemes venni, mivel nem drága, így nagyon nem veszítesz vele :)

2012. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a kórházban használtam csak. Nekem nem volt hasznos, mert nem feszítette rám rendesen a betétet és nagyon piszkálta a gátsebem. Hozzáteszem, hogy erre 3 nap után jöttem rá. Már mindenki vígan ült és én még akkor is szenvedtem. Akkor mondta az egyik szobatársam, hogy ne azt használjam, hanem pamut bugyit. Akkora megkönnyebbülés volt!!! Annyiból jó, hogy nem kell hazavinni a kórházi szennyessel, kidobod és kész.
2012. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem hasznos volt,igaz,nem volt gátmetszésem(egyik gyereknél sem).Én is csak a kórházban használtam,ha véres lett betéttel együtt kidobtam.3 napig voltam bent,10 db-ot vettem(2x5)a DM-ben,3 db maradt meg.
2012. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem DM-s volt, de nekem sem tartotta eléggé a betétet. Így inkább másodiknál marad a pamut. Azt is elég jó áron vettem a piacon, így nem sajnálom, még ha ki is kell dobni.(Egyet sem kellett szerencsére)
2012. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem az eldobhatós hálós bugyi vált be, ami olyan, mint egy passzos férfi boxer. Alá vettem sima olcsó pamutbugyit, viszont az a hálós nagyon jól tartotta a bugyit, betétet is (katéterem is volt, azt is), és a hasam is egy nagyon picit leszorította, így nem volt zavaró, hogy "fityeg" a bőr.

A pontos neve: rugalmas hálós bugyi. Én az Auchan-ben vettem, 5 darab van egy csomagban. Mosható 60°fokon, egy csomag elég belőle. Végig használtam a kórházban, meg itthon is pár napig, ameddig erős volt a vérzésem.

2012. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a kórházban használtam.10 napig voltunk bent 12 db-ot használtam el.Én azért vettem hogy ne kelljen mosni :)
2012. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmit sem ért, nem tartotta a betétet! Anyukámmal hozattam a kínaiból 100 ftos bugyikat, mondván azért nem kár,ki lehet dobni azt is. De nem lett véres, így még a mai napig is azokat hordom mensi idején. 4.5 éve megvannak, azóta már szültem tesót is. Szerintem többet ér a kínai olcsó bugyi,mint az eldobható,hálós bugyi
2012. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem vettem egyik gyereknél sem. a rendes bugyikat használtam
2012. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. okt. 15. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!