Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hkm vagyok egesz terhessegem...

38hkm vagyok egesz terhessegem allatt ugymond szep voltam ezt arra ertem hogy nem volt pattanasom, barna foltom, nem dagat meg semmim most meg egy hete nagyon eltorzultam szajam megdagat, teli vagyok pattanasal nagyon fura lettem valaki volt meg igy?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a szülés előjele, az ember arca megdagad, eltorzúl!
2012. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot és jó egészséget! :)
2012. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szülés előjel... max 1 heted lehet a terhességből.

1 hete ezt kérdezgetem a barátnőmtől és a férjemtől, hogy torzulok-e már... de sajna nem...

40 hkm

2012. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Közeledik a szülés...

:)

2012. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 38 hetes vagyok, nekem is ugyanilyen volt a terhességem eddig. Most 1-2 napja barna foltok jelentek meg az arcomon a szemem alatt, és egy piros pötty is lett az orromon.:-) Szerintem közeledik a szülésünk és a hormonok dolgoznak. Könnyű szülést kívánok mind a kettőnknek. :-)
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szulni fogsz::)

Soksok boldogsagot:)

2012. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat en is mindenkinek konnyu szulest es jo babazast kivanok
2012. okt. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!