Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, a gát része...

Szülés után, a gát része teljesen olyan lesz mint az előtt? És a szeretkezés is ugyan olyan utána?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen olyan nem lesz mint szülés előtt. Pláne akinek gátmetszése is volt, hiszen átvágják az izmokat.

A szeretkezés egy ideig nem olyan mint előtte volt. Picit érzékeny az a terület és feszül.

2012. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz olyan mint előtte :-) Ezt lehet, jó vagy rossz értelemben venni.
2012. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan, legalábbis egy darabig tuti a szexnél. Érzékenyebb lesz, és fájhat is a nőnek. Gátmetszésnél: ha szépen varr, akkor ránézésre olyan lesz. (barna a barnához kerül, stb... :), de tapintásra meg lesz vastagodva a heg egy jó darabig. A terhességgel még megváltozik a színe is. Egy szült nőé már soha nem lesz olyan színű, mint aki nem szült.
2012. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem ugyan olyan.Igaz,nem volt gátmetszésem(1x sem,3 gyereket szültem).A szeretkezés is olyan volt,nem tágultam ki.Most a 3.-nál még nem tudom-csak 2 hetes a baba-de remélem minden maradt a régiben...
2012. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gátmetszéssel szűltem, persze ott megvágták az izmokat, soha nem lesz már olyan, mint régen. De ha szépen varr az orvos, és megfelelő nagyságú a vágás akkor szépen begyógyul, frontra érzékeny lehet. Nekem a befűzés pontja érzékeny néha, de nem mondanám fájdalomnak, jól begyógyult. A sex jobb, mint régen, de ritkult, belekezdeni nehéz, aztán jön magától! 2éves kisfiú anyukája
2012. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát azért 100%-ig nem lesz ugyanolyan, nyilván szülés után a hüvely is tágul valamennyit. És a vágás helye is megmarad, erre-arra érzékeny lehet. Egyébként hogyha százalékban kéne kifejezni, mondjuk, h 95%-ban olyannak érzem, mint előtte.
2012. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És szerintetek a párotoknak ugyan olyan mint előtte?

Már mint arra gondolok, hogy nem érez tágabbnak benneteket?

már bocsánat hogy ilyesmiket kérdezek, de nagyon érdekelnek ezek a dolgok is.

2012. okt. 19. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valamennyire azért tágabbnak érezhet. Aki az ellenkezőjét állítja, nem biztos, hogy nem hazudik. Olyan nincs, hogy gátmetszés és császár nélkül minden 100%-ig ugyanolyan, szerintem. Aztán cáfoljanak meg az urak :)
2012. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!