Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Ti mennyi idővel...

Anyukák! Ti mennyi idővel kívántátok először a szexet szülés után?

Figyelt kérdés

Írjatok légyszíves kort, iletve hogy attól függetlenül szeretkeztetek-e, hogy kívántátok vagy sem!

Köszi!



2012. jún. 7. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Én nyolc hónap után kívántam, mikor abbahagytam a szoptatást és megjött az első mensim.

Szerintem a hormonok nálam nagyban befolyásolták, hogy eszembe sem jutott volna ha a párom nem szól rám :-)

Attól függetlenül szeretkeztünk, de közel sem annyit mint régen, de azért ezt a fáradtságomnak is betudom.

2012. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37 vagyok, szülés után négy héttel már kívántam de kivártuk a hat hetet.Ha nem kívántam volna akkor nem lettem volna együtt a férjemmel, megoldottuk volna másképp.
2012. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

A szülés után, amíg varrt a doki, mondtam a férjemnek, hogy utána csinálhatjuk. Na de persze ezt viccből mondtam csak, nyilván.

Amúgy én már napokkal a szülés után kívántam a szexet, 2 hét után a férjemmel kölcsönösen kényeztettük egymást, 5 hét után szeretkeztünk először. Utána volt kesőbb olyan időszak, amikor elkezdeni nehéz volt, mert hulla fáradt voltam. Na de evés közben jön meg az étvágy. :))) Meg ez már akkor volt, amikor elindult a lányunk, és egész nap mentünk. :)

2012. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%

Napokkal utána, nagyon, nagyon. Nem tudom miért, de extrémen... És hála Istennek 4 hetet kellett várnunk csak, ekkor voltam kontrollon és zöld utat kaptunk (vérzés nem volt csak 5 napig, sürgősségi császárom volt sajnos, így a méhszájam sem nyílt egy cseppet sem), tehát négy hét után össze is bújhattunk. :))


28 évesek vagyunk

2012. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%

Kb. 2-3 hét után, amikor már nem véreztem. De persze az nem volt igazi szex, csak "pettingeltünk" :)

Szerencsére azóta sincs semmi baj a libidómmal, nálam csak a tabletták szoktak bezavarni :(

2012. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
Szülés után 2-3 héttel már nagyon,álmomban állandóan orgazmusaim voltak,de ki vártuk a 6 hetet.
2012. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De jó nektek! :-)
2012. jún. 7. 22:50
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Én is irigylem a fentebb szólókat. Mi a kilenc hónap alatt csak a végén szeretkeztünk szülés beindítás céljából, de azt a hátam közepére sem kívántam... Aztán hét hét után volt az első, amit tényleg kívántam is, mert azért kilenc hónapig szinte semmi nem volt. Most 3 hós a babám, csak anyatejes, szóval intenzíven szoptatok, és én simán meglennék szex nélkül. Libidóm a nullával egyenlő. Összebújunk ugyan néha, de csak a férjem kedvéért. Na azért nekem sem rossz, de én nem kezdeményeznék... Amúgy szülés előtt imádtam szeretkezni. Aktív szexuális életünk volt. Nagyon remélem, hogy lecseng majd ez az időszak, ha máskor nem is, ha már nem szoptatok.
2012. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

Én csak három hete szültem, de már most kívánnám... A férjemet már sokszor kényeztettem másképp, de hamarosan én is sorra kerülök, ha csak petting-el, de akkor is szokjuk egymást "újra" :)

Remélem ha szabad utat kapunk, akkor is minden rendben lesz a szex-el. ;)

2012. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%
Jah, és 25 vagyok, a Férjem 28.
2012. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!