Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ejszaka szabalyos 2 perces...

Agi38+5 kérdése:

Ejszaka szabalyos 2 perces fajasaim voltak 3 oran at, majd semmi. Valaki tapasztalt hasonlot?

Figyelt kérdés
38+5 kismama vagyok a masodik kisfiammal.. a nagyfiam mar 10 eves, o csaszaros volt, mert nem tagultam.. az ejszakai fajasok hasonloak voltak mint amikor mar megkaptam az oxitocint 10 eve.. lefekudtem es nem mozdultam csak szamoltam majd elaludtam.. azota csak a derekm akar leszakadni es picit gorcsolok.. koszonom elore is a valaszokat

2012. okt. 17. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, nekem is éjjel jöttek elő, nappal meg semmi, több napon át utána 41/2 nap után császár lett
2012. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát a jóslók is lehetnek rendszeresek, viszont gyre inkább a szülés közeledtét jelzik. :) én 3x mentem szülni rendszeres "jólókkal", amiktől majd betojtam, úgy fájtak, de a CT nem mutatta ki őket...
2012. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Angliaban elek, itt nincs ct.. 26ra vagyok kiirva majd 29en megyek vedonohoz, ahol majd az orvos felnyul eddig semmi... csak a turelem... :)
2012. okt. 17. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen jóslófájásaim, voltam is bent miatta a kórházban pont 38 hetesen, ennek ellenére a 41. héten szültem. A szülésem előtti este volt, hogy megint mérni lehetett a fájásokat, de nem voltak annyira vészesek, csak órát lehetett volna igazítani hozzájuk. Majd egyszercsak elmúltak és nyugodtan végigaludtam az éjszakát. Reggel mentünk be a szokásos kontrollvizsgálatra (itthon, a túlhordástól számított következő naptól kezdve mindennap be kell menni a kórházba vizsgálatra)és akkor közölte az orvos, hogy megindult a szülés. Mindez úgy, hogy reggel már semmi fájásom nem volt, csak feszítő érzést éreztem, ha ültem.
2012. okt. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!