Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után tartós hányinger?...

Szülés után tartós hányinger? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
3hónapja született a csodaszép kislányom,kb 2hónapja ismét hányinger gyötör.Csináltam 2tesztet is,mindkettő negativ lett.Mi okozhatja a hányingert?Kizárólag szoptatok.Lehet valami vitamin hiány?
2012. okt. 18. 09:10
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet,de én is ugyanezzel küzdök.Két hónapja szültem ,és vagy 2-3 napja alig eszem valamit hányingerem lesz,böfögök.Reggel néha azzal kelek.nagyon szeretném tudni mi ez??Úgy érzem ,megint felgyült a sav!Lehetséges,hogy az okozza a hányingert?
2013. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MTMartina válasza:
2 hónapja szültem én is,és 4.napja àllandó hànyingerrel küzdök.A kislányom kizárólag anyatejet kap.Nem vagyok terhes,mert én is csinàltam tesztet.Îgy néhàny év eltelltével mik a tapasztalatok?
2016. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Xenia1 válasza:
2 és fél hónapja született a kis babám kB egy hete ugyan így vagyok de én sem tudom hogy mitől.
2019. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hófehérke007 válasza:
Nálam is ez van, 6 hét után. Vicces, hogy terhesség alatt szinte nem volt hányingerem, most, szülés után meg van... de ezek szerint nem vagyok egyedül. Tuti valami hormonális izé van a háttérben.
2019. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!