Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult kozuletek valaki úgy,...

Szult kozuletek valaki úgy, hogy kint volt az aranyere?

Figyelt kérdés
36. hetet fejezem be holnap,már jo ideje kint van az aranyerem,a doki szerint ne is számítsak arra,hogy a szulés elott még visszahúzodik,bár használok krémet is meg kúpot is.Mire számítsak a szulés után,egyáltalán visszafog húzodni utána,vagy már mindig kint lesz?Ti hogy voltatok vele?
2009. aug. 8. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem sajnos az első terhességem alatt kijött.A szülés után nagyon fáj,próbálj meg kérni majd kúpot,hogy könnyebben tudjál wc-re menni.A széklettel kell vigyázni,majd meglátod,hogy mi az ,ami lazítja.Nekem például a tej szorulást okoz.

Wc után mindig mosakodj,jót tesz nyugtatja és kúp,krém.Nekem sajnos 18 éve megvan.Most szültem a harmadikat,kb. 3 hét múlva már nem fájt.Ne ijedj meg,ha esetleg vérezne,ez sajnos természetes.Én nem merem megoperáltatni,inkább odafigyelek az evésre.

2009. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is kint volt már szülés elött az aranyerem,sokszor fájt.Na de szülés után....Annyira kijött,hogy az csak na...Kaptam kúpot,krémet(több félével is próbálkoztam).Nekem annyira fájt az aranyerem, hogy szinte a gátmetszést szülés után nem is éreztem.Mikor szedték ki a varratokat a dokim megpróbálta visszanyomni,de majdnem leugrottam a vizsgáló székről olyan kellemetlen volt(pedig a szülést egy nyikkanás nélkül csináltam végig,pedig nem volt könnyű szülésem,18 órát vajúdtam,nehezen tágultam,fájások szünet nélkül..).Aztán hagyta,hogy magától vissza húzódjon,kb 4hét volt.Addig se ülni,se feküdni nem volt jó.De mára már hál'isten minden ok,pedig nagyon nagy volt az aranyerem.Én azt hittem hogy ekkora mértü nem fog vissza húzódni,de visszament:).5hónapja szültem.Könnyű szülést,és kívánom hogy hamar vissza húzódjon az aranyered!
2009. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szülésig már tényleg nincs mit tenni, sőt valószínűleg utána még kellemetlenebb lesz. Kúpot érdemes magaddal vinni a kórházba, mert nálunk csak hashajtót adtak, de az nekem mit sem használt. Ha utána huzamosabban nem javul, érdemes felkeresni egy jó proktológust. Én elkövettem azt a hibát, hogy vártam vele fél évet, mert féltem az egésztől, pedig felírt egy kúpos kezelést, ami két hét alatt helyre tett. Ehhez hozzá tartozik, hogy nekem szüléstől függetlenül már előtte 10 év óta voltak és vannak problémáim ezzel, szóval ha neked "csak" a terhesség-szülés kapcsán jött elő, valószínűleg el is múlik majd!
2009. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és szülés közben nem fogod érezni, ne aggódj, a fájások mindent elnyomnak... :o)
2009. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!