Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes orvost fogadni? /Pécsen/

Érdemes orvost fogadni? /Pécsen/

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pártján az orvosfogadásnak, csak felesleges pénzkidobás...

Nekem nem volt orvosom, tökéletesen meg voltam elégedve az ellátással a doki és a szülésznő, majd a nővérek részéről is. Azt a pénzt inkább a babámra költöttem (nem mintha lett volna rá tobbtízezrem-százezrem..)

És nem értek egyet azzal sem, hogy a babámért mindent, mert egészséget és szerencsét nem lehet pénzen venni.Attól , hogy fizetsz a dokinak, még nem biztos, hgoy minden rendben fog menni

(persze kivételek vannak mindkét oldalon)

2009. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Téged megnyugtat, akkor igen. Amúgy, ha a Klinikán szülsz, nem feltétlen. Én tavaly ügyeletesnél szültem, rendes volt. Most megint babát várok, és csak szülésznőt fogadok, mert sima szülésnél az van veled, a doki csak néha-néha. Ja, és írd alá, hogy a rezidensek jelen lehessenek, mindenki rendesebb lesz veled. Üdv, 6 heteske
2009. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első babámnál fogadtam orvost,de mindig a kórházba adott időpontot,úgy hogy nem kellett fizetnem,szülésre meg nem tudod bejönni,külföldön volt.Az ügyeletesnél szültem,nem volt bajom vele.A szülésznő meg nagyon aranyos volt.Amikor elment haza,előtte bejött elköszönni,és sok boldogságot kívánt.
2009. aug. 9. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:

ha úgy döntesz hogy orvost fogadsz, akkor tiszta szívvel ajánlom neked Dr. Labossa Gusztávot

teljesen biztonságban érezheted magad és babádat...

ő a megyeiben van és le a kalappal több ilyen orvosra lenne szükség!!!

2009. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő lett volna a helyettes orvosom,de nem tudott bejönni szülésre.De amúgy tényleg nagyon aranyos orvos,UHon voltam nála.
2009. aug. 9. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Én is bárkinek őszintén merem ajánlani Dr. Labossa Gusztávot, mert szakmailag kitűnő, nagyon kedves és nem a pénz hajtja!!! Persze a magánrendelőjében kell fizetni, de mióta megszültem, a kórházban többször megfordultam a sima szakrendelőjében és így is ugyanolyan aranyos volt.
2009. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!