Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Dr. Fenyőházi Jenőnél...

Aki Dr. Fenyőházi Jenőnél szült, az leírná nekem a tapasztalatait? Telkin, és a Nagyvárad téren lévő kórházban vezet szüléseket!

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A nővérem szült nála, illetve pontosabban hozzá járt terhes gondozásra és úgy volt, hogy nála szül az István kórházban, csak a babának nagyon sietős volt, így már kibújt, mire odaért a doki. Egyébként rendes pasas, megvizsgálta tesómat, hogy maradt-e bent valami aztán elment. Nem is várt pénzt, hisz nem ért be időbe.
2010. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is rendesnek látom.:)
2010. febr. 8. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Októberben szültem nála, ő volt az ügyeletes akkor. (nem volt fogadott orvosom) Maximális ellátásban részesültem, segített mindenben, hogy ne kelljen vákuumot használni, szerencsére nem is kellett. Szóval én nagyon elégedett voltam vele.
2010. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták kerüljem, mert soha nincs kéznél, nem veszi fel a telefont, és pénzéhes.

Én megfogadtam a tanácsot.

2010. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nála szültem, de nem voltam vele megelégedve, nem is megyek többet hozzá.

Szerencsére a kislányom jól van, de rám sem nézett a kórházban, a varratokat úgy szedte ki, hogy majdnem könyörögnöm kellett, hogy ugyan szedje már ki, majdnem 2 hétig bent voltak.Pedig tudta, hogy fizetni fogunk neki. na nem is annyit kapott, mint amennyit kért:(

2010. ápr. 18. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy melyik kórházban voltál nála? Ha jól tudom, akkor a Telkiben, meg az Istvánban rendel.
2010. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia,

a Szent Istvánban szültem.

2010. ápr. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!