Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 hónapja szültem császárral,...

10 hónapja szültem császárral, ez most a miatt van vagy felfáztam?

Figyelt kérdés

10 hónapja császároztak,időnként fájogat a hasam,jüliusban voltam nődokinál semmi problémát nem látott.Kb 1 hete időnként annyira belenyilall a hasamba,hogy összegörnyedek pisilnem is gyakrabban kell, de a vizelet nem bűzös és színtelen.

Elég ha a házidokihoz elmegyek vagy menjek nőgyogyászhoz?Esetleg vmi házi praktika vagy mit szedjek?Még szoptatok.



2012. okt. 23. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet felfázás is, ami visszatér, mert nincs kikezelve. Háziorvostól kérdezd meg, hogy ő mit javasol.
2012. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Házidoki és Valurinal bogyó. Vagy bármilyen vörösáfonyás cucc. Nem biztos, hogy ki is kezel, szóval kell a doki, de biztosan felgyorsítja a gyógyulást. Jobbulást!!!
2012. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is szülés után jelentkeztek ilyen tünetek. Gyógynövényboltban kapható az Urogin. Természetes eredetű gyógynövénykivonat. Nekem bevált. 1 üveg egy heti kúra. Ha nem múlik el doki!!
2012. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!