Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Dél-Pesti (Jahn Ferenc) kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés

Fogadott orvosom nincs.Ha tudnátok jó szülésznőt ajánlani,azt megköszönném!Babának mit kell vinni? Van alapítványi szoba?Mikor kell azt lefoglalni,és mennyibe kerül? Ha császárra kerülne sor,apuka bejöhet? Minden érdekel a kórházzal kapcsolatban!Előre is köszönöm a válaszokat!


34 hetes kismama


2009. aug. 9. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia, én most voltam 2 hete szülőszobalátogatáson.A két alapítványi szobán kívül régen volt a 3 db szülőágy függyönnyel elválasztva, abból most csinálnak 3 külön kis szobát, 2 már kész van, nagyon szépen megcsinálták.kád csak a kika szobában van(az egyik alapítványi szoba) a másik (lila szobában) profi modern szülőágy, bordásfal, labda, de ide is terveznek kádat. Te döntöd el, hogy állva, fekve, négykézláb szeretnél-e vajúdni, nem fektetnek az ágyon ( a gravitáció a babád fejecskéjével karöltve jól tudja serkenteni a tágulásod:)) A szülészeti osztályon 4 db alapítványi szoba van, ami 1 ágyas, nem azért alapítványi, mert saját személyzetet kapsz, hanem mert egyedül lehetsz, nyugodt körülmények között, és a párod veletek lehet. (nem alhat ott) viszont ha első babás vagy, talán jobb, ha más kismamákkal együtt vagy egy szobában, tudtok segíteni egymásnak.az alapítványi szobák mind azon az oldalon vannak, ahova délután süt a nap, nincs erkélye, csak ablaka, így nagyon meleg...nekem sz összes szülésznő nagyon szimpatikus volt, és ami fontos, a kórházi osztályon is szülésznő a "nővérke", lehet tőle kérdezni. Én sok kórházban megfordultam már szülészeten (EÜ. suliba jártam) és sokkal rosszabb körülményekkel is találkoztam. A lényeg, hogy regenerálódj abban a 4 napban, sokat legyél a babáddal és ne betegként éld meg ezt a 4 napot, mert nem vagy beteg!!!ha valakinek valami komplikáció adódik, arra jobban oda kell figyelniük, de erre ott van a megfigyelő szoba, ami pont szemben van a nővérpulttal. Én most vagyok 35+6 hetes, természetesen vannak félelmeim, első baba, de úgy érzem, az apró kellemetlenségek el fognak törpülni a boldogság mellett, amit a kisbabám érkezése okoz. Minden csak hozzáállás kérdése,ha eleve úgy megy oda az ember, hogy szörnyű lesz, hát tényleg az lesz:)
2009. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Akkor megvan rá az esély,hogy találkozunk! :)

Én 35 hetes vagyok! :)

Köszönöm a hozzászólásokat!

2009. aug. 15. 19:41
 13/16 anonim válasza:

Szia

29 hetes kismami vagyok...nekem már amennyit láttam nem volt bajom a szülöszobával..a fogadott szülésznöm Fekete Ildiko..még nem szültem nálla csak ismeröseim de eddig nagyon rendes.

jo és gyors szülést kivánok

2010. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
NO megszületett már a babád? MIlyen volt a kórház?
2010. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Úgy értem, nyilván megszületett...de minden rendben volt, elégedett vagy a kórházzal??
2010. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm az érdeklődést! :)

Kislányom már lassan 1 éves, szeptember 10.-én született, viszont nem a Dél-Pestiben, hanem a ÁEK-ban (Honvéd kh), a volt MÁV kórházban. Tökéletesen elégedett vagyok azzal a kórházzal.Császáros voltam. Köszi a kérdésed!:)

2010. aug. 19. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!