Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 10-11 hónappal is...

Szülés után 10-11 hónappal is még irtó fájdalmas szex? Járt már így valaki? Mi volt a probléma?

Figyelt kérdés
Hogyan oldódott meg? Nem rólam van szó, szerencsére!
2012. okt. 25. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

szoptat még az illető?

mert nekem pl:akkor állt helyre a dolog amikor abbahagytam a szoptatást.

2012. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm volt így, de az okot nem tudom, viszont ő sajnos egy percig sem tudott szoptatni.
2012. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem szoptat. Mi volt a barátnőddel???
2012. okt. 25. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehéz szülésem volt.Repedtem,szakadtam,vágtak...szóval minden amit csak lehet.A szex mint olyan kb.fél évig abszolúlt nem ment.Utána már próbálkoztunk de még mindíg nagyon fájt.Azt hittem ez most már mindíg így lesz.Voltam dokihoz is de semmit se tudott mondani,csak annyit hogy van aki nehezebben gyógyul.És tényleg így van.1 év után egyik percről a másikra annyira jó lett a szex mint azelőtt még soha.Szóval tényleg csak annyi volt hogy nekem ennyi idő kellett a gyógyuláshoz.
2012. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!