Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a tanárom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a tanárom? Azt akarja?

Figyelt kérdés
Szóval ez a tanár (aki az osztályfőnököm) állandóan simogatja a fejemet, a hátamat meg a vállamat, és ez nagyon idegesít... Ráadásul még férfi is, én meg lány, és már 15 vagyok, szóval elég idős ahhoz... Szerintetek azt akarja a kémia jobb jegyért? (kémiatanár is) És ő elég fiatal, 25 éves... Le akar velem feküdni? Vagy nem? Mit csináljak??? HELP

2012. okt. 21. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nem nem nem nem nem nem....
2012. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Jobb akarsz lenni kémiából, akkor dugasd meg magad vele.
2012. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy most ideírtad ezt, úgy meséld el a szüleidnek is.
2012. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ülj le apukáddal és meséld el neki mindezt, külön kiemelve hogy a tanár a fenekedet is simogatja.
2012. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

nem-e?


azt akarja igen!


az vesse az első követ a tanárra, aki nem ezt csinálná a helyébe!!!!!!! férfiak vagyunk!

és a 15 éves csajokról emg hírhedt, hogy az idősebb pasikra hajtanak, akkor emg miért ne?

2012. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A többi lánnyal is ezt csinálja vagy csak veled? ha csak veled szólja szüleidnek.
2012. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
5.-ös azért vagytok amellett hogy férfiak vagytok emberek is h hogy tudjátok magatokat türtőztetni, tudod ebben különbözik az ember az állattól (pár kivétellel, ezek szerint sajna Te is ide tartozol) Szerintem egyáltalán nem normális ha egy 25 éves pasi egy 15 éves kislányra gerjed....
2012. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy óra után pl ha hozzád ért akkor vond félre és mondd meg neki, hogy "tanár úr kérem engem zavar, ha hozzám ér". Ennyi, ha értelmes akkor kapcsol, ha meg többet akar akkor úgyis kibukna, de nem hinném hogy kockára tenné az állását.
2012. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A fenekemet nem tapizza, hanem a fejemet, szüleimnek nem akarom elmondani, mert kivágnák a hisztit, és csak velem csinálja... És nem akarom magam "megdugatni" vele, még kémia ötösért sem :P
2012. okt. 21. 13:44
 10/10 Ian Catman ***** válasza:
9-est javaslom. Vond félre a tanárt, és finoman, nem sértődve, nem durcásan, nem durván add a tudtára, hogy ez neked nem esik jól, és kellemetlen. Semmiképp ne fenyesd azzal hogy "megmondod" akárkinek, igazgatónak, stb., csak megharagszik. Ha van esze, és/vagy csak véletlen, illetve rossz szokása, oda fog figyelni. Ha ezek után is folytatja, akkor jöhet a B-terv... de először mindenképp a tanárnak mondd meg. Tudom, hogy kínos. Neki is az lesz. Utána várd meg, hogy viselkedik, és ha folytatja, szülő vagy más, akivel elég jó viszonyban vagy.
2012. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!