Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szex probléma?

Szülés utáni szex probléma?

Figyelt kérdés
4 hete szültem. Szex ugye még nem lehet. Eleinte nagyon fáradt voltam, örültem ha élek. Arról nem is beszélve, hogy párom sokáig dolgozik, este 10előtt általában nincs itthon, mire oda kerülhetne a sor, hogy "könnyítsek rajta", addigra én már hulla vagyok. De hogy mégse érje szó a ház elejét, hetente egyszer "kedveskedek neki". Igazából előtte se volt sűrűbben. Most kint alszik a nappaliban, mert beteg, és nem akarom, hogy megfertőzze a gyereket. Reggel amikor rendet raktam, a párnája alatt megtaláltam azt, amibe elvégezte a dolgát (nem tudom másképp írni, bocsi). Elég szarul érintett a dolog. Az első hetekben megértettem, mert tényleg nem foglalkoztam vele, de most úgy érzem, hogy nincs annyira elhanyagolva. Mit csináljak?
2011. ápr. 4. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. :) Ilyet nem elhanyagolt emberek is csinálnak, férfiak és nők egyaránt.
2011. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Először is: ne csinálj bből hatalmas problémát!Egy pasinak is nagy változás ám a baba megszületése, kicsit háttérbe szorítva érzi magát. Az, hogy "könnyített" magán, nem nagy dolog.. főleg, hogy most vetted először észre! Én biztos, hogy nem száműzném a hálószobából,még ha kicsit beteg is.. a bacik nem nézik ám a szoba határát! Ha megfázottés köhög, a kórokozók ott vannak az egész lakásban.. Inkább párologtass kamillás illóolajat éjszakára, az fertőtlenít... Lehet, hogy maga az összebújás is csökkenti a hátrány, elhanyagoltság érzetet..
2011. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Engem az zavar igazából, hogy miért nem beszéljük meg, hogy ha gondja van ilyen téren? Előtte nem volt rá példa (mármint szülés előtt), vagyis nem tudok róla.

Na mindegy, valahogy engem ez most nagyon rosszul érintett.

2011. ápr. 4. 10:12
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem még örülhetsz, hogy nem szerelmes levelet találtál, már bocsi, de a véleményem az, hogy sürgősen kezdj el vele törődni, főleg ha csak későn jön haza.Napközben próbálj aludni, amikor a baba is alszik, este meg kibírsz fél órát az apukával.Sajnos sok családi élet így kezd tönkremenni, mert apuka teljesen el van hanyagolva.Tudom, hogy a picurka lefáraszt, de az is fontos, hogy ügyesen osszad be az idődet.
2011. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért száműztem, mert elég csúnyán köhög, főleg esténként, és nem is a bacikkal van a gond, hanem én se tudok tőle elaludni, meg a gyerek se. Azt figyeltem az este, hogy akárhányszor köhögött a gyerek összerezzent, amíg nem aludt olyan mélyen szegénykém. És ezért küldtem ki a hálószobából.
2011. ápr. 4. 10:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem beszéli meg mert látja hogy fáradt vagy, és amúgy is férfiúi húzás a nem kibeszélés.
2011. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,nem vagy hibás.Ne mondj neki semmit,maximum próbáld hetente 2x kielégiteni.

Az én férjem is szokta csinálni,annak ellenére,hogy gyakran vagyunk együtt.

Sőt ha menstruálok,és megkívánja a szexet,még én szoktam mondani,hogy nyugodtan könnyitsen magán.Ez nálunk nem tabu.

2011. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Elhiszem, hogy rosszul érintett, de most hogy te is kimerültebb vagy, még érzékenyebben reagáltad le ezt a helyzetet.

Nincs ezzel semmi dolgod, no problemo! Szólj neki, hogy legközelebb dobja már a kukába maga után a cuccost, mert elég kellemetlen neked összeszedni utána! ;)

Szerintem venni fogja a lapot...:)

2011. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szia!szerintem csak azért éled meg ezt ilyen rosszul, mert te is fáradt, nyügös stb vagy, én is észrevettem magamon hogy sokkal érzékenyebb vagyok minden ilyesmire, ha csak egy nőt néz a tvbe, akit az gondolom, hogy tetszik neki, mert "szebb" (még sosem szült cicababa)mint én, akkor duzzogok, teljesen feleslegesen, hiszen nem is ismerheti azt a reklámban mosolygó nőt, mégis valami féltékenység féle jön rám, amit ő nagyon jól kezel és megdicsér hogy szép vagyok és szülés után is nagyon jól nézek ki, és neki amugy is úgy tetszem ahogy vagyok, szóval annyit akarok csak ebből kihozni, hogy szerintem ez csak nálad és nálam is valami hormonális dolog lehet, kicsit túl reagálunk dolgokat, túl érzékenyek lettünk. Másfelől szerintem a férjed, neked akart ezzel jót, hogy látja hogy fáradt vagy nem akar még ezzel is nyaggatni, így megoldotta magának, amiben nincs is semmi rossz, mert sok férfi van aki tartós harmonikus párkapcsolatban is végzi, van akinek meg nincs rá szüksége, ez férfi és helyzet függő.
2011. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok,azt kihagytam: én 6 hete szültem, és még nem volt szex nálunk.
2011. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!