Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kellett volna szülnie?

Mikor kellett volna szülnie?

Figyelt kérdés
Ha október 29.-én voltam együtt egy lánnyal, akkor kb mikor kellett volna megszülnie? Ti nők, jártasok vagytok ebben. Hiába tudom, h 40 hét, nem tudom h honnan,mikor kell számolni, van ez a megtermékenyülési idő vagy mi... Plusz a menstruációját sem tudom. Az az egy aktus volt. Nos? Azért érdekel, mert a nő megszült... Nem mondta, h van párja, így eléggé gyanakodó lettem, mivan ha...én vagyok a gyeerek apja! Azóta sem beszéltem a nővel, de azért azon a bizonyos közösségi oldalon minden fentvan.
2012. okt. 26. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából július közepe. De függ sok mindentől (menstruációs ciklus hossza, peteérés napja).
2012. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


ha tudod, hogy mikor szült, akkor a legalsó táblázatot töltsd ki.

2012. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nos, a kalkulátor szerint és az első válaszoló szerint is, majdnem 1 hónap van az egüttlét és a szülés között. Tehát a nő augusztus közepén szült, és a fogantatás is november végére esik. Akkor kizárt? Pontos dátumot amúgy nem tudok a szülésével, de plusz minusz 2 nap az nem sok tévedés nem?
2012. okt. 26. 10:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy hányadik hétre szült. Azt mondtad, hogy minden info fent van. 37. héten született babán sem mindig látszik, hogy korábban jött, (enyém 425gr-al született)
2012. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az október 29-ből kivonsz 2 hetet (ez számít a ciklusa első napjának) és ehhez adod hozzá a 40 hetet. Lehetnek egyéni eltérések, de inkább visszafelé - tehát egy hónappal később tutira nem szülhetett, ennyi túlhordás elképzelhetetlen.


Szerintem ebben az esetben örülj neki, hogy nem te vagy a gyerek apja!

2012. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
úgy tudom h 1 hetet túlhordta,mert írta akkoriban h elhaladta a kiírt idejét.. de többet nem tudok.
2012. okt. 26. 10:52
 7/12 anonim ***** válasza:
hát kb,július végén szült volna.De van,akinek nem 40 hét,mert mondjuk akár 2 héttel is túlhordja,vagy éppen korábban szül pár héttel.
2012. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ha aznap lett volna peteérése a szex hatására, akkor is legkésőbb aug. elején születik. 41. hét után megindítják, szóval még a legrosszabb esetben is van 1 hét eltérés. Kizárt, hogy te legyél az apa.
2012. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A fenti adatok és a kalkulátor alapján:


A ciklus első napja: 2011. október 15.


A teherbe esés legvalószínűbb napja:2011. október 29.


A szülés várható ideje (40. hét):2012. július 21.


Még esetleges túlhordással is július végig meg kellett volna születni a babának, ha te lennél az apa. Augusztusi szülésnél már teljesen kizárt, hogy októberben fogant volna.

2012. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeket.
2012. okt. 26. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!