Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki, akinek már...

Van még valaki, akinek már szülnie kellett volna, de még mindig semmi?!

Figyelt kérdés
Nekem már 2 kiirt idöpontom is elmúlt, és még mindig semmi. most vagyok 40+5 hetes, de semmi jele sem, hogy kiakarna bújni a lánykánk. jóslóim nincsenek, a méhszájam zárt, a nyákdugóm sem ment el (legalább is nem találkoztam vele), a pocim se keményedik, az nst sem mutat fájásokat. valaki hasonló cipöben?!
2010. jan. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! 40 + 2 vagyok, a tünetek vészesen hasonlítanak! Nem tudom, mit kéne tenni. Ezek szerint téged sem fektettek be...
2010. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de voltam már 2 napig bent a szülészeten, kaptam 2 szurit, ami megkellett volna hogy inditsa a szülést, de semmi. Hétfön csinálnak majd próba inditast, addig meg várunk.
2010. jan. 15. 11:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Nektek mit mond a doki? Próbainditás?
2010. jan. 15. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam erről, hogy próbaindítás,vagy indít vagy nem.Szuri? Oxitocin, vagy milyen gyógyszer? Remélem megindul magától, nagyon úgy terveztem... Mekkora a pici nálatok? Hol fogsz szülni??
2010. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szuri nevét nem tudom. a hétföi már oxitocin lesz, ha az sem használ, akkor császároznak, bár én is úgy terveztem, hogy normál szülésem lesz, de ha nem lehetséges, akkor inkább császár, mint hogy valami baja legyen a babának a túlhordás miatt. Keddi uh-n 3300 grammra becsülték a kiscsajt. külföldi vagyok, nálunk kicsit másként mennek a dolgok. a ti babátok mekkora? fiú vagy lány? üdv
2010. jan. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!