Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tartalmaz pontosan az a...

Mit tartalmaz pontosan az a kis csomag, amit a kórházban adnak ajándékba szülést követően?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sok minden volt bennük (én 3-at is kaptam). Mindenféle babagondozási füzetecske, termékminták (domestos, mosópor, előke, Hipp kanál,Johnsons termékek, pici Sudocrem minta, pár db. pelus, betét, szoptatós melltartóbetét, sampon, tusfürdő (pici).... rengeteg minden és prsze reklámanyagok :)))
2010. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
OFF: első ez melyik kórház volt? vagy mindenhol szokás ez az ajándék? bocsi kérdező, csak kíváncsiskodok :):)
2010. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem a kórház adja, hanem különböző cégek, pl. Felicitas. Hogy hány csomagot adnak az változó. Egyébként én Kalocsán szültem. Annyit azért elmondok, hogy ha nem akarsz néhány hét múlva állandó telefonokat kapni ilyen-olyan cégektől különféle ajánlatokkal, ne írd rá az átvételi papírra a telefonszámod! :))
2010. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ahaa éértem :):) köszi, hogy megírtad! :):)
2010. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 6. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szt.István khzban szültem,és ott is hasonlóan sok mindent adtak,mint az első válaszolónak.
2010. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2010 Miskolc -nem adtak ennyi mindent :(
2010. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szekszárdon szültem én nem kaptam semmit.
2010. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta: termékminták és prospektusok. Mi kaptunk alkoholmentes sört is és tejserkentő teát meg babateát is. A tejserkentőt elkészítettük még a kórházban. Pelus és törlőkendő minta is volt benne, a kis csomag törlőkendők nagyon jók ha mentek valahova a babával. Az Avent tejgyűjtő pohárnak is hasznát veszed ott, a többi cucc jött haza apával. Itthon az első napokban a termékmintákat használtuk fürdetéshez, babaápoláshoz, mert 3 nap ünnep volt amikor hazajöttünk és minden zárva volt, mi meg ápolószerekkel nem készültünk előre.
2010. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egerszegen is 3csomaggal kaptunk mindenfélével a kistörlőkendő csomag olyan édes volt de elvesztettem :(

A tejserkentő sört pedig a párom itta meg utána meg csak nézett bután XD (pedig sose iszik alkoholt)

2010. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!