Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megkérdeztem az orvost akihez...

Megkérdeztem az orvost akihez járok elvállalja a szülést és azt mondta persze, de én nem kérdeztem meg mennyibe kerül, vagy ezt nem is kell? Miskolcon mi a szokás? És kb mennyit szoktak adni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a tanácsadások ingyen voltak, akkor !!! Ha tényleg ott lesz a doki akit megkértél, utána illik, de azt mondják 50 000 az már szép összeg , akkor a 30000 pont jó lehet. Nemtudom. De ha nem jön hanem lesz az ügyeletes akkor annak nem kell semmit adni, de még jobb lenne ha rákérdeznél a dokira azért.Mert úgyis megy csapkodni apa vállát, és ott fog tátongani a köpenyzsebe.
2008. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia én magándokihoz jártam és amikor megkérdeztem,hogy szülhetek-e nála azt mondta igen. Én konkrétan rákérdeztem,hogy mennyibe kerül nála egy szülés.

Amire az volt a válasza,hogy ingyen van.(Persze tudom,hogy nem).Én 60000 ft-ot adtam,de csak azért,mert nagyon meg voltam vele elégedve. Meg mert az ultrahangokon sem kért pénz soha.

Szerintem kérdezz rá te is. Hogyha szerencséd van nem mond konkrét összeget,hanem max. annyit hogy amennyit gondolsz.

Szerintem már a 20000 is elég szép összeg,de majd úgyis elválik szüléskor,hogy milyen volt veled és akkor is ráérsz eldönteni mennyit adsz neki.

2008. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!