Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanság a MÁV...

Szültetek mostanság a MÁV kórházban? Érdekelnének jó és rossz vélemények egyaránt, kórtermek, orvosok, nővérek.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

2 hete szültem a MÁV-ban a pici fiunkat. :)

Az orvosommal és a szülésznőmmel maximálisan elégedett vagyok. 6 óra alatt megvolt a pöttöm, és ezt nekik köszönhetem. Minden rezdülésünkre odafigyeltek, és nagyon érezték mikor van szükségünk egy kis segítségre.

Alternatív szobában szültünk, midenre nyitottak voltak, még abban is segítettek hova tegye a párom a kamerát. :)

A szobák 3 ágyasak, ami nekem jó volt, mert aranyos szobatársaim voltak. De utolsó nap betoltak egy csajt, hát..., mit mondjak. Alig vártuk, hogy megkapjuk a zárójelentést a szobatársammal, és már húztuk is a csíkot.

A csecsemősök vegyesek, volt nagyon aranyos, és mufurc is, de alapjában nem panaszkodhatom. Ha kérdeztünk készségesen válaszoltak, és megmutattak mindent. Volt akit kérdezni sem kellett, odajött, hogy kell-e valamiben segíteni.

A kaja viszont borzalmas, én nem is ettem bent, mert a család ellátott bőven mindennel.

A szoba kultúrált, saját zuhanyzóval, wc-vel. Kicsit lehetne talán tágasabb, de nem vészes.

Én jó élményekkel távoztam, és a következő babát is ott szeretném szülni.

2009. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a MÁVban fogok szülni szept végén és tegnap néztem meg épp a szülöszobát..nem gyöztem ájuldozni hogy mennyire modern és szakszerü minden... a szülésznő aki meg körbe vitt nagyon aranyos..szoval nekem nagy bizalmam lett a kórház felé..
2009. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én májusban szültem a 3. gyerkőcöm a MÁV-ban.Előtte az Istvánban és a Rókusban szültem az előző kettőt.A szülőszoba valóban messze veri a szintet, mintha egy századdal előrébb járnának annyira modern.A szobák is klasszak, csak morognak a nővérek a délelőtti látogatókért, azaz be nem jöhet senki csak apuka délután 5-tól 6-ig 1 órácskát, egyéb esetben te mehetsz ki a folyosóra és a babó bent marad és a rokonság kintről nézheti.No had ne mondjam ezt senki nem tartja be.Morognak de had morogjanak a csecsemősök.Ami még nagyon tetszett, hogy megcsinálják ingyenesen a baba első hasi koponya Uh-vizsgálatát, és ezt nem minden szülészeten csinálják meg, hanem utána kell bevinni őket a Bókayba, ahol 12.000.-Ft-ot kell fizetni ezért a vizsgálatért.Nem mindegy ezért is nagyon szuper ez a kórház.A kaja viszont tényleg rossz volt, de úgyis ellát addig a rokonság.A tea viszont nagyon finom.
2009. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jómagam az internetes fórumok alapján választottam a Máv-kórházat és ott dokit. A dikival nem is volt semmi gondom , (GULYÁS DOKI)de a kórház? Hát ott kezdeném, császáros voltam és 3 nap után úgy engedtek haza,hogy a pici be volt sárgulva. 3nap múlva a Heim Pálba kötöttünk ki, a picinek súlyosabb lett a tünete.A Máv kórtermeinek két bejáratuk van 1 a folyosóra nyilik ahol a betegeket és az ebédet szállítják és ott lehet fogadni a látogatókat is és baromi zajos, a halottakat is felébreszti ha a kocsikat tolják a kockakövön. Kockakő van lerakva és fém kocsin tologatnak 10 percenként vagy kaját vagy beteget. A másik folyosó a nővér és beteg folyosó ahol a szintén zajlik az élet . Ja és a baba ajándék csomagot sem kaptuk meg aznap haza menős anyukákkal. A nővérkének úgy kellett szólni, hogy kicserélné a kötésemet a műtéten mert átvérzett és haza mennék: mert elengedtek(!!!! Szerintem kevés a doki és a nővé,r a csecsemő osztály meg maga a KÁOSZ A SZÓ SZOROS ÉRTELMÉBEN ÉS FELELŐTLEN a GYEREK DOKI. A csecsemő osztályon a kék fény alatt volt egy baba, mert csak egy ilyen szerkezet van és gondolom azért nem raknak alá mindenkit akit kéne, és szegény gyereknek le volt csúszva a kötés a szemén és úgy szoltunk a csecsemősnek, hogy le kéne ismét ragasztani mert megvakulhat persze ők ben vihorásztak a kolléganőkkel. A Heim Pálba 4 baba volt bent a sárgaság miatt amikor mi is és mint a 4 a Mávban született. SAJNOS EZEK A TAPASZTALATAIM 2009.10.HÓBAN SZÜLTEM!!!!!!
2009. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!